Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anyja flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm anyja flörtöl velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nyíltan leszbikus (aki ezért akar elítélni, az kérem, tegye magában, nem ezért jöttem).

A legjobb barátnőm édesanyja 34 éves (korán szült, otthagyták). Kedves, jól néz ki, jó a humora és elméletben az ellenkező nemet szereti. Mióta felvállalam magam, azóta másképp bánik velem, ha kettesben maradunk, akkor nehezen félreérthető jelzéseket ad, tetőtől talpig végigmér, "véletlenül" hozámér, apró jelentáktelennek tűnő személyes kérdéseket tesz fel, stb.

Tegnap viszont olyat tett, ami egyértelműsíti, hogy nem értettm félre a fentieket. Náluk voltam dvd-zni, sokszor van így. Mikor a barátnőm kiment wc-re, az anyja (nehéz most az anyjaként emlegetnem)szorosan hozzámbújt, simogatni kezdte a lábamat és figyelte, hogyan reagálok. Persze kővé deremedtem, levegőt sem bírtam venni és úgy leizzadtam, mint a ló. Biztos nevetségesen hangzik, de fizikai fájdalmat okozott, hogy nem viszonozzam a gesztust. Úgy csináltam, mint ha kaptam volna egy sms-t és elrohantam. Visszagondolva ez is bénán hangzik. Alig aludtam pár órát, a lábam még most is remeg, miközben itt körmölök.

Nagyon össze vagyok zavarodva és nincs kivel megbeszélnem a dolgot. Remélem akad, aki normális, ítélkezésektől mentes véleményt tud alkotni a helyzetről, mert arra most nagy szükségem van. Nekik előre is köszönöm!


2012. okt. 14. 08:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbség a lényeg, hanem, hogy ő a barátnőd anyukája..
2012. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A barátnőd, ha csak barátnőd nem pedig kapcsolat és tényleg a legjobb barátnőd, és tényleg megért, elfogad így, akkor az anyukáját is "feláldozza" érted. Főleg, ha tuti jó fej akkor megérti ezek után az anyját is! Csináld-csináld!
2012. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Rossz ember vagyok, ha ez most, ebben a pillanatban nem érdekel?

Nem csináltam semmit, mégis úgy érzem, mint ha nagyon rosszat tettem volna...

Jó, kimondom, SZERELMES VAGYOK. Hangosan is kimondtam.

Ajj, mi van velem!?

2012. okt. 14. 09:40
 14/22 anonim ***** válasza:
kibe vagy szerelmes?
2012. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#12

Igazad van! Bízom a legjobb gyerekkori barátnőmben, hiszem, hogy képes megérteni!

Fel kell hívnom valakit, de kit? Nem dolgozik az agyam!!!

2012. okt. 14. 09:44
 16/22 A kérdező kommentje:

Kittiii

A barátnőm baráti értelemben barátnőm, vagyis hetero. A SZERELEM másnak szól.

2012. okt. 14. 09:47
 17/22 A kérdező kommentje:

Nincs visszaút, felhívtam a barátnőmet, ebéd után találkozunk és vallok. Szorítsatok, kérlek!


Köszönöm a segítséget, hálás vagyok, amiért foglalkoztatok velem!

2012. okt. 14. 11:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem írod le nekünk a fejleményeket?:) Tényleg kíváncsi vagyok most már.
2012. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy szorítok, de ezzel kicsit már le vagyok maradva..
2012. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ok, akkor mesélek. :)

Sírva meséltem a barátnőmnek a történteket és ő szokás szerint nagyon éretten fogta fel a dolgot. Igaz, hogy kisebb szívrohamot kapott, de utána nyugtatott engem, hogy nem csináltam semmi rosszat és biztos nem mondanák ilyet, ha nem lenne igaz.

Hazament egy nagy beszélgetést tartani, és miután magok között kitárgyalták, amit akartak, délután szóltak mobilom, hogy menjek, mert be kellene kapcsolódnom a beszélgetésbe.

Ott is volt pityergés, mert senki sem tudta, hogy mit akar, mert elég lehetetlen helyzetbe csöppentünk. Nagyon aranyos volt (huh... mit mondjak a barátnőm anyukája helyett, úgy hogy nem mondjam ki a nevét?), azt mondta, hogy mindíg volt benne valami vonzalom a nők iránt, de sohasem mert lépni, erre megjelentem én, aki nyitott erre és onnantól nem bírt magával.

Végül arra jutottunk, hogy ma kettesben is megbeszéljük, hogy pontosan mit is akarunk.

2012. okt. 15. 06:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!