Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anyja flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm anyja flörtöl velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nyíltan leszbikus (aki ezért akar elítélni, az kérem, tegye magában, nem ezért jöttem).

A legjobb barátnőm édesanyja 34 éves (korán szült, otthagyták). Kedves, jól néz ki, jó a humora és elméletben az ellenkező nemet szereti. Mióta felvállalam magam, azóta másképp bánik velem, ha kettesben maradunk, akkor nehezen félreérthető jelzéseket ad, tetőtől talpig végigmér, "véletlenül" hozámér, apró jelentáktelennek tűnő személyes kérdéseket tesz fel, stb.

Tegnap viszont olyat tett, ami egyértelműsíti, hogy nem értettm félre a fentieket. Náluk voltam dvd-zni, sokszor van így. Mikor a barátnőm kiment wc-re, az anyja (nehéz most az anyjaként emlegetnem)szorosan hozzámbújt, simogatni kezdte a lábamat és figyelte, hogyan reagálok. Persze kővé deremedtem, levegőt sem bírtam venni és úgy leizzadtam, mint a ló. Biztos nevetségesen hangzik, de fizikai fájdalmat okozott, hogy nem viszonozzam a gesztust. Úgy csináltam, mint ha kaptam volna egy sms-t és elrohantam. Visszagondolva ez is bénán hangzik. Alig aludtam pár órát, a lábam még most is remeg, miközben itt körmölök.

Nagyon össze vagyok zavarodva és nincs kivel megbeszélnem a dolgot. Remélem akad, aki normális, ítélkezésektől mentes véleményt tud alkotni a helyzetről, mert arra most nagy szükségem van. Nekik előre is köszönöm!


2012. okt. 14. 08:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, nagyon örülök, hogy ennyire simán meg tudtátok beszélni és a barátnőd is így áll hozzá a dolgokhoz! Szerencsés vagy, komolyan.. :)
2012. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk azóta is és nagyon nagy a szerelem.:D Csak a szüleim értetlenkednek még egy kicsit, de az is emúlik majd. Gondoltam elmondom.:)
2012. nov. 24. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!