Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni.15 éves...

Szeretnék lefogyni.15 éves multam és nagyon zavar a súlyfelesleg. :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hízékony alkat vagyok és nagyon válogatós is.. 75 kg vagyok de sokkal többnek nézek ki. Nem eszek és nem is szeretem a gyümölcsöket, zöldségeket, főzeléket meg főleg nem. Kiskorom óta hízlalós ételeket eszek rossz időben. Eddig az volt hogy egész nap nem ettem semmit de azt viszont este bepótoltam. :S Az is lehet hogy cukorbeteg vagyok, a tünetek megvannak de nem szeretnék menni kivizsgálásra személyes okok miatt. 1-2 hete bevezettem hogy napközben megeszek 2 szendvicset és este valami joghurtot de semmi eredmény. Én így nem tudom elfogadni magam és önbizalom hiány miatt elég zárkózott vagyok, kevés barátom van és nem szeretek így élni. Kérlek adjatok valami jó tanácsot.
2009. nov. 15. 21:05
 1/8 anonim válasza:

"Az is lehet hogy cukorbeteg vagyok, a tünetek megvannak de nem szeretnék menni kivizsgálásra személyes okok miatt. "

Eleve rossz hozzáállás!Először is indulás a dokihoz kivizsgálásra!

Utána kezdj el sportolni...hagyok a többieknek is lehetőséget tanácsadásra:D én csak a SPORTOT emelném ki!SPORTOLJ MOZOGJ!

2009. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A sporttal csak annyi a probléma hogy futni nem tudok mert bajok vannak a tüdőmmel is..

De köszönöm szépen a választ.. :)

2009. nov. 15. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak teljesen igaza van.

Több kalóriát kell elégetni mint amit beviszel.

De ez nem egyenlő a nem evéssel, vagy az egyoldalu táplálkozással.

Első lépésnek hagyd el a cukros italokat, üditők, tea, másodiknak a kenyeret.

Minden mást ehetsz. Mozogj többet, bicaj, foci, konditerem.

Nem kell gyorsan fogynod, szép lassan. 3-4 év alatt az összes súlyfelesleget leadhatod, sőt tiszta izomra gyúrhatod magad.

2009. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia, fontos, hogy naponta 5x egyél,de mindig keveset. Vannak lassú és gyors szénhidrátok. A gyorsakat kell elhagyni, és sokkal több lassút enned. Fontosak a szénhidrátok is, csak keveset kell enni belőle. Keress rá a neten...
2009. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a gond hogy csak kenyeret eszek.. :( és ezért is írtam ide mert így fogalmam sincs hogy fogyjak le.. de valami megoldás csak van.. neked is köszönöm a választ, megpróbálok ezeknek megfelelni és meglátom mi lesz..
2009. nov. 15. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el minden nap úszni, MINDEN. EGYES. NAP.!!!


Ne egyél kenyeret, ha megéhezel akkor puffasztott rizs vagy abonett! Én ittam cukros üdítőket, mert a kólát imádom, de azt is max 4decit, és max (délelőtt) 10 óráig!


Járjál konditerembe, és most felejtsd el az olyan kifogásokat, hogy "jaj, nem illek én oda, ki fognak nézni", mert mind alaptalan!


Kérdező, ugyan ez voltam (bár túlsúly kicsit kevesebb)mint te pár éve, és sikerült!!!


Ha kell mondok részleteket, keress emailen!

2009. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kenyeret cseréld fel teljes kiörlésűre, és azt is csak a délelőttt folyamán edd, vacsorára már csak valami könnyüt egyél, ha mindenféleképpen kenyérfélére vágysz, egyél puffasztottrizs szeletet vagy abonettet, ezekben nincs sok kalóia és laktatóak. De ezek helyett még jobb lenne ha estefele már nem nagyon ennél szénhidrátot, inkább csak salátát, vagy sovány húsokat, sajtokat ilyesmit.
2009. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, teljesen jókat írt neked mindenki. Egy két hét alatt ne várj változást, az lehetetlen. Kb. 75 kilóról lefogyni mondjuk 65-re, az több hónap eredménye lesz! Majnem egy év. A lassú fogyás tartós ugyanis. A gyors és helytelen fogyásnak az az eredménye, hogy utána sokkal többet szedsz vissza magadra, mint 75 kg.


Fogadd meg a fenti tanácsokat. Ha a sport nem megy, akkor sétálj naponta 2x1 órát. Az kellemes, és nem is megerőltető. Nekem pld. így sikerült, mert az olyan sportokat én is utálom (sajnos) ami izzasztó. Tehát séta, lassú futás, úszás vagy biciklizés jöhet szóba.

2009. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!