Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak zavar titetek 5 kiló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavar titetek 5 kiló súlyfelesleg egy nőn, vagy atóll kívánjátok még, érdeklődtök íránta?

Figyelt kérdés
167cm 58kg vagyok most!

2012. okt. 14. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De ha csak a nő gondolja, hogy feleslege van, akkor nem.
2012. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szúrnám a kis seg-ged:D merre fele laksz? Had csattogjon annyi kell oda:D
2012. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális, hogy senki nem akar ronda társat magának, legyen humora az illetőnek, ne legyen már a nő egy égimeszelő a férfihoz képest, őszinte meg aztán végképp alap dolog egy kapcsolatban- de mindkét fél részéről.


Arról már nem mi tehetünk, hogy ti a szex kedvéért bármilyen üresfejű, buta cicababával elvagytok, a lényeg, hogy a f*sz felálljon, a mi többségünk meg igényes partnert szeretne, aki nem csak egy kirakat bábunak jó, ha el lehet vele értelmesen lenni...

2012. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!