Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy a mai lányok igényei az egekben vannak, főleg a fiúk külsejét illetően? A média, a neveltetés, elkényeztett életmód, a szülők vagy a gének a hibásak?

Figyelt kérdés
Itt most nem az alacsony, vékony/kövér, csúnya, fogatlan, büdös, igénytelen fiúkról van szó, hanem, amikor egy átlagosan kinéző fiút is visszautasítanak teljesen átlagos külsejű vagy csúnyának tartott lányok is.

2012. okt. 14. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Talán azért várják el a férfiak, hogy a nő udvaroljon nekik, mert ponthogy a nők ajvékoltak annyira az egyenjogúság miatt, ahogy most is teszik. Egyenlő tisztelet, egyenlő fizetés, az kellene mi? Bezzeg ha arról van szó hogy rendben, akkor a nő hívjon el randira fiút, akkor megy a szájhúzogatás, a nemtetszikelés! Hát ez nem így megy. Jaffar is hogy járt, amikor dzsinné akart válni hogy mindenható legyen? Aladdin közölte vele: "Azzal más is együtt jár..."


Egyébként meg igenis a nőkben van a hiba. A nők legnagyobb része öntelt, anyagias, nekik minden jár, épp ezért a Justin Bieber-hasonmásokat, meg a full lóvés, sportkocsis csávókat keresik.

2012. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz. A nők azért küzdöttek az egyenjogúságért, hogy egyenlőek legyenek és ne nézzék le őket, mintha semmire se lennének képesek. És, mert dolgozni akartak, nem annyira függeni a férfiaktól. Mert mi van, ha valakinek felnőttkorában nincs férje, vagy párja és nem is dolgozik semmit? Éljen egész végig a szülei nyakán, mert nem tud semmit sem kezdeni egy férfi nélkül?

Az pedig természetes dolog, hogy a fiú kezdeményez. Sok lány - köztük én is - félénkebb, nem mer kezdeményezni, vagy valami hasonló, és ha mégis megteszi a fiú teljesen megrémül. Egyébként meg nem is mindenkinek vannak nagy elvárásai a fiúkkal szemben. Van, akinek elég pl. ha az illető kedves, vicces, és nem alacsonyabb nála, vagy legalább nem túlságosan. Na meg vonzódnia is kell hozzá. Enélkül bármilyen lehet a fiú,úgy se fog tetszeni neki.

2013. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Na,úgy érzem elérkezett az ideje,hogy most már én is hozzászóljak.Igen,mindkét nem elsősorban a külsőt nézi,mert valahogy abban látni,hogy mennyire egészséges a kiszemelt,és mennyire alkalmas az utódnemzésre,ezt tv-ben láttam.De szerintem a nőkkel több baj van.Ezt nem azért mondom,mert én amúgy férfi vagyok.Na,de elmondom,miért is állítom,amit állítok.A nők állandóan azon nyávognak,hogy jaj nekik egy jó srác kell,nem egy olyan,aki csak kihasználja,stb.Aha persze,de akkoris,ha odamegy egy számukra külsőre tetsző pasi,azzal életük végéig járnak,utálják,de mégis mellette mardnak,a külseje miatt,meg azért is,hogy társaságban megfeleljenek.Ez különösen igaz a tini lányokra.Szóba sem állnak olyannal,aki nem tetszik a fél sulinak,meg akinek nem haverja a fél suli.Aztán utána meg rájönnek,mekkora hiba volt.Mi férfiak igenis mások vagyunk,mert már tiniként is azok is meg szoktak nekünk tetszeni,azokkal is szóbaállunk,aki oylan lány,aki nincs a "társaség középpontjában".A női egyenjogúsággal kapcsolatban meg:hát igen,ha egyenlőek akartok lenni,akkor ti is kezdeményezzetek.Nehogymár egy férfi szólítson le egy nőt csak azért,mert a nőnek tetszik,de a férfinak nem biztos.Egyébként,ha nem vennétek észre,férfiak között legalább annyi félénk,csendes,vagy nehezen kitárulkozó,önbizalomhiányos van,mint nőknél.Ez azért van,mert a nőknél elég,ha csinosan néznek ki,egyből 100 férfi utánuk megy,de ha egy férfi jól öltözködik,attólmég nem változik meg az élete,mert legyen még ilyen,meg olyan is.
2013. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A média, a neveltetés, elkényeztett életmód, a szülők vagy a gének a hibásak,mindegyik eggyütt:D
2013. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az összes együttvéve..
2016. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!