Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akadályozna egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályozna egy kapcsolatban, ha a barátnőd reformtáplálkozást folytat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy semmi mást nem eszik meg, ha nála vagy, neked is ilyet főz. Nincs kivétel, tehát semmi hamburger, pizza műanyag, üdítő a sarki büfében, kizárólag az otthon megfelelő alapanyagokból készített!
2012. okt. 16. 12:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de engem zavarna, ha a pasim ilyen lenne.


magától azt eszik amikor nem vagyok ott, amit akar. de engem ne próbáljon meg rávenni ilyenekre :D és ha esetleg egy buli után hajnalban meg akarok enni egy gyrost akkor ne szóljon bele, hogy ne tegyem...


+ az egyik legjobb dolog pizzával ketten dögleni a kanapén és xboxozni vagy tvzni... :) + moziba járni nachos/popcorn, stb.... egy idő után zavarna.


de biztos van még hozzád hasonló gondolkodású ember vagy toleránsabb pasi :)

2012. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Amíg nem akarod rám erőltetni addig nem zavarna, de ha pl. főznék neked, és nem ennéd meg, mert mondjuk tettem bele ételízesítőt, akkor az lenne az utolsó alkalom, hogy én csináltam neked valamit.

Viszont össze biztosan nem költöznék veled.

2012. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet, hogy biokaja, mint olyan nincs. Még az otthon megtermesztett, esetleg növényvédő nélküli cuccra is rászáll a levegőből, vízből stb. a szennyeződés, és már nem "bio". A bio a jelenkor marketingfogása, hogy drágábban el tudja adni az élelmiszert.
2012. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Ha nem erőlteti rám a sok nyúlkaját, akkor nem zavarna.
2012. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Engem nem, sőt örülnék neki, hogy ő is törődik az egészségével :) írtam neked üzit:D
2012. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
#13-nál a pont, csak röhögök, mikor valaki többszörös áron megvesz valamit, mert "bio", közben tök ugyanaz, amit bármelyik másik boltban töredékáron megkapna. Nekem ezek a nagy "ezt egyél, ilyen vegyél, csak ez a jó" táplálkozási szónoklatok a az ezeket árusító boltok, cégek részéről a legtöbb esetben csak marketingfogásnak tűnnek. Egyébként engem nem zavarna, ha ilyeneket enne a barátnőm, nyitott vagyok az új dolgokra, úgyhogy adnék egy esélyt az ilyen kajának, de mellette biztos ennék sok "műanyagot" is, ha cserébe ez nem zavarná őt, akkor minden rendben lenne.
2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Diavolino44 ***** válasza:

En is szamolom, a kaja feherje, szenhidrat es zsirtartalmat. Nem tudom nalad ez mennyire szigoru, de a tiszta kaja nalam abszolut nem egyenlo a rossz izu kajaval. Sot meg viszonylag valtoazatosan is szoktam etkezni.

De idonkent amikor tobb idom van pl hetvege, siman csinalok egy hazi-pizzat, lasagnet stb. a paromnak sot neha en is elcsabulok. A tudatos etkezes egy valasztas amit nem szabad raeroltetni 100%ban a masikra. Meg amugy ra van irva a nok homlokara, hogy NO vagyok en fozok?

27F

2012. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Annyit szólnék még hozzá, h én inkább élek 60 évig úgy, h azt eszem, amit szeretek, mint 100 évig úgy, h azt eszem, amit utálok ;)
2012. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Diavolino44 ***** válasza:

A bionak az az ertelme, legalabbis kulfoldon, hogy jobb az ize. Magyarorszagon nem annyira eros a mutragya es az egyeb kemikaliak hasznalata, mert nem eri meg. Kulfoldon sokkal inkabb, van kulonbseg egy organic es egy nem organic gyumolcs kozott.

Nekunk volt BIO-val foglalkoz targyunk s nem volt olyan ora, h a tanar ne mondott volna peldat arrol, h hogyan csalnak a termelok a nagyobb hozam erdekeben.

2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

9-es!

Felsorolnád, hogy miket eszel? Legyen benne minden, még azok is, amiből ételt készítesz otthon.

2012. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!