Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akadályozna egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályozna egy kapcsolatban, ha a barátnőd reformtáplálkozást folytat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy semmi mást nem eszik meg, ha nála vagy, neked is ilyet főz. Nincs kivétel, tehát semmi hamburger, pizza műanyag, üdítő a sarki büfében, kizárólag az otthon megfelelő alapanyagokból készített!
2012. okt. 16. 12:56
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Kedves földműves!


Mindenki tudja, hogy teljesen bio ételt nem lehet venni. A földben is van szennyeződés, a levegőben is és védekezni kell a kártevők ellen. Na de nem mindegy mennyire.

Pl. bevásárlóközpont, hatalmas nagy őszibarackok, majdhogynem tökéletesen, guszták, vagy bármilyen gyümölcs ellenben... Elmész picra, öreg bácsitól-nénitől veszel,töpörödött, kicsi, nem tökéletes forma... ami előfordul, néha kukacos is. Na ami a kukacnak ízlik, az már nem annyira méreg. Ja és nagyon más az íze! Másképp fogalmazok: van íze:D

Én is szoktam bevásárlóközpontban vásárolni néha, de ha tehetem, nem ott teszem.

2012. okt. 17. 12:11
 32/43 A kérdező kommentje:

A gyerekkel kapcsolatban meg. Kisgyerek azt eszi meg, amit odateszel elé, nem válogat, mivel csak az van. Nekem megér ennyit, a végén ő fogja megköszönni, hogy erre neveltem, mivel kevesebbet lesz beteg, sokkal kisebb valószínűséggel lesz allergiás, mint a társai. Ha nagyobb lesz, persze azt csinál, amit akar, de a gyerekem szervezetét nem fogom mérgezni. Minden megoldható. Nem kell mcdonaldsba menni sültkrumpliért. Lehet a krumplit nem napraforgóolajban, krumpliból is sütni! Jééé!:)

Hamburgert is lehet otthon csinálni. A hambi hús elvileg húsból készül, gyakorlatilag undorító miből, a hambizsömle is elkészíthető teljes kiőrlésű lisztből, sok-sok zöldség, sajt. Ennyi. Csak sokan nem gondolnak bele, hogy így is lehet csinálni, jobb a pultból mérgeződni.

2012. okt. 17. 12:17
 33/43 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és nemes gondolatok ezek. Örülj neki, hogy ezt anyagilag megengedheted magadnak, sajnos nem mindenki teheti meg.
2012. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz. Kb. ugyanannyiban jön ki.
2012. okt. 17. 12:58
 35/43 anonim ***** válasza:

Állandóan jó minőségű termékek vásárlása?

Itt vásárlásról beszélünk, nem otthoni termelésről. Ha ezeket az általad felsorolt élelmiszereket meg kell venni, hát bizony nem annyiból jön ki. Ha van családod, már 3 embernek kell minimum ilyen minőségű élelmiszer és akkor baromira egészségesek lesztek, csak télen hideg lesz a lakás, mert fűtésre nem marad pénz.

2012. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

3 gyerek vajon hányszor beteg egy évben? Ismerem a helyzetet, kölyök hazahozza az iskolából, összeset összefertőzi, szülőket is. ( Nem mindenhol így van, nálunk így volt és sok más emberrel is)

Na ez mennyibe kerül? Mindenkinek antibiotikumok, fájdalomcsillapítók, gyulladáscsökkentő, náthára neocitran és társai. Kész vagyon. Arról nem beszélve, hogy lehet meggyógyul, de az immunrendszere minden ilyen alkalomtól gyengül.

Persze lehet a megelőzésre csillagászati összegeket költeni, de akár olcsóbban is kihozható.

2012. okt. 17. 13:13
 37/43 A kérdező kommentje:
Sokszor az ember bele se gondol mennyi pénz megy el műanyagra. Reggel a péksüti itt-ott, aztán egykis cola, egy kis csipsz, egy kis süti, kínáljuk meg a barátokat is, nameg még egy kis keksz rágcsálása este. Ez is pénz. Csak rosszra sajna.
2012. okt. 17. 13:14
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha ez neked jól esik, úgy érzed, jobban vagy tőle, akkor egészségedre. Én kiskorom óta eszem a "mérget" meg a "műanyagokat", mert akkoriban még nem volt divat ez az "ultra egészséges cuccokat egyél, mer' kirohad a beled" mánia. Ennek ellenére ha iskolás koromban 3 évente egyszer beteg voltam, az már nagy szónak számított, tényleg, túlzás nélkül írom, ha az osztály 90%-a otthon fetrengett influenzával, én mindig ott voltam aközött a 4-5 gyerek között, aki még akkor is bent volt az osztályban, teljesen egészségesen, pedig még beoltva sem voltam. Szóval én nem érzem úgy, hogy bármin is változtatnom kéne. Ettől függetlenül persze nem zavarna, ha a párom reformtáplálkozást folytatna, és nekem is csinálna néha reformsültkrumplit meg reformburgert :D
2012. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
manapság amúgy egyre durvább adalékanyagokkal tömik az ételeket. 10 éve sehol nem láttam pl a nátrium glutamátot az ételekben, se módosított szója izéket, meg régen nem volt cukor a kolbászban se pl
2012. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

„Sem vallásos nem vagyok, sem mániás, csak kicsit egészségesebben élek az átlagnál.”

Az csak egy hasonlat volt, de látom nem érted.

„Régen én is műkaján éltem”

Szóval szerinted, amit nem a bio sarlatánok árulnak az műkaja?

„Ezért nem értem egyáltalán ezeket az elutasításokat, elég szűk látókörre vall.”

Inkább te vagy szűklátókkörű, a fent említett E hozzászólás miatt.

És nem attól leszel egészséges, hogy mindenféle egészségesnek mondott szart eszel. Az étkezés csak egy része ennek. Ettől még te lehetsz lusta, aki nem mozog semmit, élhetsz egy koszos, szennyezett nagyvárosban, hálára idegeskedheted magad a munkád miatt stb.

2012. okt. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!