Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akadályozna egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályozna egy kapcsolatban, ha a barátnőd reformtáplálkozást folytat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy semmi mást nem eszik meg, ha nála vagy, neked is ilyet főz. Nincs kivétel, tehát semmi hamburger, pizza műanyag, üdítő a sarki büfében, kizárólag az otthon megfelelő alapanyagokból készített!
2012. okt. 16. 12:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ha utánajársz, a kolbászban bizony volt mindig is cukor, legalább is kellene bele, pikáns ízt ad sütéskor és füstöléskor neki, mi is rakunk bele cukrot, amikor disznóvágáskor kolbászt készítünk, abban pedig semmi mű nincs:)
2012. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Nekem kissé úgy tűnik, hogy mintha felétek azt sugározná a kérdésem, hogy nekem ez teszi ki a gondolataim nagy részét, hogy mániákusan csak ezzel foglalkozok, pedig egyáltalán nem erről van szó! Mindössze annyi, hogy igyekszem vigyázni az egészségemre. Sajnos nem vagyok olyan szerencsés, mint a kommentelők némelyike, nekem már lett bajom a sok műanyagtól és nagyon sok pozitív változást hozott, hogy váltottam!


Ezért furcsa nekem az, hogy ennyien negatívan ítélitek meg, ha valaki nem csak nyafog, hogy valami nemjó a szervezetével, hanem igenis tesz érte, hogy jobb legyen! Alapból így próbálok hozzáállni az élet más területeihez is! Ez olyan rossz dolog szerintetek?

2012. okt. 18. 13:38
 43/43 anonim ***** válasza:
En mar mondtam, hogy szerintem nem :D amugy meg nem mindenhol tesznek a kolbaszba cukrot. Es azt tudtad h rontja a fogat? Ja meg parszaz eve nem os volt meg cukor csak ugy hasznaltak max mint a sot, akkora mennyisegben. Am meg stevia, nyirfacukor, eritrit, méz en ezeket eszem cukor helyett meg gyumolcsoket :) a gyumik edesek :))
2012. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!