Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan jobb férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jobb férfi, akinek nem az az álma, hogy megdugjon minél több nőt?

Figyelt kérdés

Létezik olyan férfi, aki kinéz valahogy / nem kell, hogy full jóképű legyen, elég ha sármos / sportos testű, ért is a nőkhöz, vannak is céljai, nem is tesze-tosza, értelmes, meg úgy alapvetően egy JÓ pasi, és mindezt kihasználva nem arra pályázik, hogy megdugjon annyi nőt, amennyit csak bír?


Mert mintha az a férfi, aki már kicsit jobban néz ki, és kicsit is értelmesebb az átlagosnál, mintha csak szexelni akarna és semmi mást, és a kapcsolatait is úgy alakítaná, hogy ameddig megfelel a nő az igényeinek, addig oké, aztán ha a nő valamire nem hajlandó, elvből vagy akármiből, akkor előbb-utóbb szakít vele, mert más majd hajlandó lesz.


Nem vagyok olyan fiatal és nem is a discos srácokra gondolok, hanem úgy azokra a férfiakra, akikkel a nők szívesen elképzelnék a jövőjüket, de mintha ők viszont az életben nem akarnának megállapodni, mert tudják, hogy jobbak, mint a lehetőségek 80%-a.


Lehet, hogy csak én lakok rossz környéken, de nekem az a benyomásom, hogy van egy réteg, aki nem sikeres a nőknél, ezért beéri bárkivel, aki jut neki, aki pedig sikeres, az maximum ideig óráig állna le egy szerelem kedvéért egy lánnyal, de hosszú távon még vele sem.


2012. okt. 17. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Megint egy újabb női logikai bukfenc. Szóval neked az kicsit is értelmesebb az átlagnál, aki minden nőt meg akar dugni? Milyen lehet akkor az átlagos vagy netán az az alatti?
2012. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
csak ilyen férfi van :D
2012. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát jóó magas elvárások:)))) Hát kb ilyen vok:))) Ugyhogy vannak sokan:)))
2012. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van. Az én álmom egyet megdugni, de rengetegszer, amíg csak működik a cerka.
2012. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, létezik, én is ilyen vagyok, nekem csakis Ő kell...és nem vagyok sem csúnya sem lúzer
2012. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"aki kinéz valahogy / nem kell, hogy full jóképű legyen, elég ha sármos / sportos testű, ért is a nőkhöz, vannak is céljai, nem is tesze-tosza,"


Azért a sorrendet figyeld meg, ez kb a fontossági sorrended. És igen, bizonyára létezik ilyen férfi a több milliárdból.



Azon még nem gondolkoztál, hogy esetleg te nem ütöd meg náluk a mércét, és annyira vagy jó nekik, hogy megdugjanak? Nem csodálkoznék, ilyen mentalitással, hogy az első 2 helyen külsőségek vannak, nekem sem kellenél, az tuti. MAx ha nem lennék párkapcsban és ki lennék éhezve. De többet nem akarnék tőled az tuti.

2012. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nézd, én is elég sok mindent teszek azért, hogy kiemelkedjek a szürke egyhangúságból.


Ha külsőséges dolog, hogy azért, mert én is sportolok és adok magamra, elvárom, hogy legalább ennyit a másik is megtegyen, akkor külsőséges vagyok, és nem érdekel. Nekem fontos, ha én valamit meg tudok tenni és meg is teszem azért, hogy jobb legyek, akkor fordítva is így legyen.


Nem tudom miért számít itt "pozitív" tulajdonságnak, ha valaki lemond minden igényéről és úgy választ valakit, hogy közben nem is vonzódik hozzá, akár külső akár belső tulajdonságaiban.


Mindegy, ettől függetlenül lehet, hogy neked van igazad és szimplán én nem feleltem meg a kérdéses férfiaknak.

A kérdésem továbbra is az, hogy egyáltalán léteznek-e?

2012. okt. 17. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:

mert aki jó az enged az ösztöneinek és dugni akar csak,

aki nem meg nem olyan jó (pl: én) az megbecsüli ha talál vkit aki szereti mivel ritka és értékes lesz akár a gyémánt ( mivel az előbbi úszik a "gyémántban", ezért hiába dobsz neki oda +1et nem nagyon hatja meg... de gondolom ez nyilvánvaló :P )

19f

2012. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlastNoise ***** válasza:
Lètezik! Nekem pl az az àlmom hogy profi deszkàs legyek
2012. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem ez az álmom.

bár kétségeim vannak h a többi, sok igényednek meg tudnék-e felelni :)

2012. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!