Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők legendás hűsége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legendás hűsége egy üres mítosz?

Figyelt kérdés

A hivatalos teória szerint a férfiak azok, akik gyakrabban félrelépnek és ők is azok, akik képesek pusztán a szex miatt megtenni. A nők pedig sokkal ritkábban, akkor is érzelmi alapon, amikor valamilyen probléma van a kapcsolatukkal.

A lényeg most jön.Az idén nyáron egy kedvelt nyaralóhelyen dolgoztam, messze Magyarországtól. Sok hazánkfia és lánya szorgoskodik nyaranta ezen a helyen és turistaként is rengetegen jönnek.

Az ittlétem alatt hamarosan érdekes dologra figyeltem fel. Szinte minden magyar nő összejött egy-egy itteni fickóval és mindegyikről megtudtam, hogy odahaza barát/élettárs/férj várja. ennek ellenére nem zavartatták magukat. Kb. 10-ből 8-9 volt az arány és mindezt a világ legtermészetesebb dolgaként tették.Amikor az egyik lányismerősömet megkérdeztem erről, ő azt válaszolta: "Itt mindenki ezt csinálja, nem tudtad?" szabályosan sokkolt a válasza. Sokat hallottam már pl. a kolis lányok szokásairól és egyebekről, de testközelből szembesülni ezzel-ez teljesen más volt.

Viszont, ha az otthoni viselkedés csak kirakat és az igazi én csak távol a vigyázó szemektől jön felszínre; akkor mi a fenének sározzák állandóan a férfiakat?! Semmivel nem tartom jobbnak őket, mint magunkat.



2012. okt. 17. 22:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez van.Van amelyik félrelép,van amelyik nem.Az tény,hogy ők se szentek.
2012. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Már ott téves, hogy a nők csak érzelmi elhanyagoltság miatt lépnek félre. Nőben is van szeximádó, aki bizony ha otthon nem kapja meg, megkeresi máshol.
2012. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ebből azt tudod levonni, hogy ott mi van. kész.
2012. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
a génjükbe van hogy meg kell őket baszni
2012. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam hűséges lánnyal. Meg nem utolsó sorban, az alkohol könnyen lazítja a hűség nevezetű történetet. Úgyhogy egyet értek a kérdésedbe foglalt kijelentéssel; ez egy üres mítosz. Majd, ha találkozok legalább Egy hűséges lánnyal, akkor megváltoztatom a véleményem annyival, hogy azt mondom, tisztelet a kívételnek.
2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Most lehet bunkó leszek, de: felraktad ezt a kérdést, és? Változni fog valami is? Mindkét nemből van olyan, aki megéri a pénzét...ennyi.

Én sose csaltam meg senkit és nem is tervezek ezen változtatni. Az, hogy valaki meg olyan, az így járt. Az a baj inkább, hogy jó és hűséges emberekkel jönnek össze és őket bántják. Én is átéltem.

20/L

2012. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, én az vagyok, sokan mások is és mégtöbben nem.
2012. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Jaj, mit picsogsz már..Én is meg lettem csalva többször is, mégse siránkozok, hogy jaj, minden férfi szemét dög...

Egyik válaszolónak írtam, csak nem tudom hányas számú...

2012. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
De még is, hanyas válaszolónak írtad?
2012. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert utálom az álszentséget. És itt most szembesültem azzal, hogy mi is történik valójában, amikor kilépnek a "védőernyő" alól. Ez a hely 1200 km-re van Magyarországtól és ami ott történik, az titok is marad az otthoniak előtt, ha az illető is úgy akarja. Maga a helyzet, hogy senkinek nem kell számot adnia arról, hogy mit tesz, mindegyiküket megrészegítette. A legdurvább az volt, amikor az egyik lány kirakott nemrég a Facebook-ra egy párjával (mármint a magyarországival) közösen készült képet, 2Életem" címmel. Na, akkor durrant el az agyam igazán.
2012. okt. 17. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!