Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők legendás hűsége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legendás hűsége egy üres mítosz?

Figyelt kérdés

A hivatalos teória szerint a férfiak azok, akik gyakrabban félrelépnek és ők is azok, akik képesek pusztán a szex miatt megtenni. A nők pedig sokkal ritkábban, akkor is érzelmi alapon, amikor valamilyen probléma van a kapcsolatukkal.

A lényeg most jön.Az idén nyáron egy kedvelt nyaralóhelyen dolgoztam, messze Magyarországtól. Sok hazánkfia és lánya szorgoskodik nyaranta ezen a helyen és turistaként is rengetegen jönnek.

Az ittlétem alatt hamarosan érdekes dologra figyeltem fel. Szinte minden magyar nő összejött egy-egy itteni fickóval és mindegyikről megtudtam, hogy odahaza barát/élettárs/férj várja. ennek ellenére nem zavartatták magukat. Kb. 10-ből 8-9 volt az arány és mindezt a világ legtermészetesebb dolgaként tették.Amikor az egyik lányismerősömet megkérdeztem erről, ő azt válaszolta: "Itt mindenki ezt csinálja, nem tudtad?" szabályosan sokkolt a válasza. Sokat hallottam már pl. a kolis lányok szokásairól és egyebekről, de testközelből szembesülni ezzel-ez teljesen más volt.

Viszont, ha az otthoni viselkedés csak kirakat és az igazi én csak távol a vigyázó szemektől jön felszínre; akkor mi a fenének sározzák állandóan a férfiakat?! Semmivel nem tartom jobbnak őket, mint magunkat.



2012. okt. 17. 22:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

23.07-es vagyok újra


Felmerült bennem egy kérdés azok kapcsán amit írsz:

tudod,h nagyon sok olyan lány van aki (bár ezt soha nem vallják be még maguknak sem), nem tiszta szerelemből van együtt az "élete értelmével"? A pénz,a biztonság, a megszokás (bármily hihetetlen)de évekig képes összetartani embereket. A megcsalásoknak számtalan oka lehet, az idegenség, egzotikum, a tudat,h sosem derül ki...ez mind csábító lehet egy olyan lánynak akit vár egy kicsit unalmas, ellaposodott kapcsolat itthon. Kapcsolat nem pedig szerelem.

Mert azért azt tisztázzuk,h félrelépések soha nem a lángoló szerelem idején történnek (az lehet,h facebook-on lángolónak TŰNIK, de a lényeg nem ez).

Férfiak és nők is elképesztően erősek tudnak lenni, és ellenállni a csábításnak ha tényleg szerelmesek.

Az ember amilyen aljas és önző tud lenni, ugyanolyan angyali is lehet. :)

2012. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mitosz.

A közelebbi haveri körömben(kb. 20-25 ember) szinte minden srácot csalt már meg legalább egyszer egy nője, engem is. Ellenben mindössze 1-2 srác van csak, aki lépett már félre.

És akikkel ilyesmiről beszélgettem, mindenkinek a haveri körében hasonló volt a helyzet, szóval még az is kizárható, hogy csak én meg a közelebbi haverjaim fogtunk ki mindig rossz nőket :D

2012. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Azzal én is tisztában vagyok, hogy amikor még friss a dolog és ott a rózsaszín köd, akkor tényleg ellenállnak az emberek. Ebben az esetben viszont arról volt szó, hogy már kiforrott, tartós kapcsolatban/házasságban élnek az illetők.

Egyébként van egy mondás, amely szerint úgy lehet igazán megismerni egy ember jellemét, ha hatalmat adsz a kezébe. nagyon jó mondás és erről jutott az eszembe egy mondás a jelen helyzetre.:

Ha meg akarod ismerni egy ember párjához való hűségét, akkor tedd őt olyan helyzetbe, amikor senkinek nem kell számot adnia, kizárólag saját magának!

Egyébként szerintem a legtöbb ember úgy gondolkodik ma már, hogy úgyis csak egy életünk van, miért ne próbáljam ki mással is? Persze ennyi az egész, a párját nem hagyja ott.

A kérdést azért így írtam ki, mert egy férfi bevallja, hogy megtörténhet ilyen, egy nő sosem tenné.

2012. okt. 18. 00:23
 24/27 anonim ***** válasza:
Az általános vélekedés szerint, ha egy férfi megcsalja a nőjét, azt egy szemét, mocskos, aljas...(és még fél tucat jelző), de ha egy nő teszi ugyanezt, akkor máris jönnek az önmosdató baromságok, hogy "á, nem tehetett róla, mert nem tudott parancsolni az érzéseinek" "többet ivott a kelleténél" "szeretethiányos volt". És ez teszi még felháborítóbbá az egészet.
2012. okt. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Furamód, sok nő amiután férjhez megy, kezdi el keresni a boldogságot, a férjhezmenés vagy legyen párkapcsolat, egy stabilitást ad és az feljogosít sokmindenre. Amikor belecsücsülsz egy évekig tartó kapcsolatban, aminek házassság a vége, akkor picit változnak az igények, van akinek megvan a férj és még szeretne valami mást, egzotikusat, kalandot, affairt. Azok a nők, csalnak, lopnak, hazudnak és az igéket kizárólag az érzelmekre használom, az anyagiak más téma.

Én 5 éve ismerem a férjem, akivel 2.5 éve élünk házasságban. Nem vágyom másra, teljes az együttlétünk minden téren. Boldog vagyok és remélem ez soha nem fog változni.

Egyetértek vele, kedves kérdező abban, hogy kevés a hűséges nő! Majd' kevesebb, mint a férfi!

2012. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a mintavétel. Emiatt a következtetés is inkább fordítva lenne jobb: nem a külföldre menő nők csalnak, hanem a csaló nők mennek külföldre. Nekem egy ismerősöm sem ilyen, és érdekes módon ilyen nyaralóhelyekre sem járkál. Az otthon maradtakról nincs információd, akikről meg van, az egy speciális réteg. És mint olyan, valószínűleg ugyanaz a hajlam veszi rá őket az ilyen "bulimunkára", mint a megcsalásra.
2012. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Rat Poison ***** válasza:
Én meg azt unom már irtózatosan, hogy folyton a két nem között működik oda-vissza az ujjal mutogatás. Miért nem lehet megérteni, hogy az emberek átfogó képéről mondható el a csalfa hajlam, nem egyik vagy másik "alrendjéről"?
2012. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!