Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők legendás hűsége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legendás hűsége egy üres mítosz?

Figyelt kérdés

A hivatalos teória szerint a férfiak azok, akik gyakrabban félrelépnek és ők is azok, akik képesek pusztán a szex miatt megtenni. A nők pedig sokkal ritkábban, akkor is érzelmi alapon, amikor valamilyen probléma van a kapcsolatukkal.

A lényeg most jön.Az idén nyáron egy kedvelt nyaralóhelyen dolgoztam, messze Magyarországtól. Sok hazánkfia és lánya szorgoskodik nyaranta ezen a helyen és turistaként is rengetegen jönnek.

Az ittlétem alatt hamarosan érdekes dologra figyeltem fel. Szinte minden magyar nő összejött egy-egy itteni fickóval és mindegyikről megtudtam, hogy odahaza barát/élettárs/férj várja. ennek ellenére nem zavartatták magukat. Kb. 10-ből 8-9 volt az arány és mindezt a világ legtermészetesebb dolgaként tették.Amikor az egyik lányismerősömet megkérdeztem erről, ő azt válaszolta: "Itt mindenki ezt csinálja, nem tudtad?" szabályosan sokkolt a válasza. Sokat hallottam már pl. a kolis lányok szokásairól és egyebekről, de testközelből szembesülni ezzel-ez teljesen más volt.

Viszont, ha az otthoni viselkedés csak kirakat és az igazi én csak távol a vigyázó szemektől jön felszínre; akkor mi a fenének sározzák állandóan a férfiakat?! Semmivel nem tartom jobbnak őket, mint magunkat.



2012. okt. 17. 22:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

5-ösnek.

Ő állítja be a nőket szemétnek...Minden nőt.

Mért nem képesek ezek az emberek felfogni, hogy azért mert ismer teszem azt 10 ilyen nőt, attól még nem mindegyik olyan. Hiszen elég sok nő él még rajtuk kívül...

2012. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: Érthető, hogy felháborít, de... mit foglalkozol vele? Gerinctelen p.csa és kész. A barátnőd ilyen? Ha nem akkor örülj annak, ne másokkal foglalkozz!
2012. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy nekem céloztad. Na most az a helyzet, hogy bármelyik párkapcsolatban élő lány ismerősömet nézem, igaz rá a Kérdező által felhozott téma.

Az előző írásodra reagálva; nem csaltak még meg, mert nem volt még barátnőm. Miért nem volt még (hogy ne kelljen fel tenned a kérdést)? Mert nem találkoztam még olyan lánnyal, akivel összeillettünk volna.

2012. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Bizony az! Nagyon jó megfigyelés, bár ennyire durván nem általánosítanék. Sokáig kivétel voltam én is,és könnyelműen ítélkeztem mások felett, aztán az élet sok mindenre megtanított. Pl.,h SOHA nem szabad azt gondolni,h ez velem nem történhet meg, én sohasem csinálnám...stb.

Van az a helyzet amikor minden megfordulhat, és megvalósulhat mindennek az ellenkezője. A komoly elveid, érzelmeid, kötődéseid ellenére is.

Ettől sokkal nagyobb tragédiák is vannak a világon, irigylem azt, aki ráér ezen gondolkodni és mérgelődni.

23/L

2012. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Reénie

akkor elmondom még egyszer. Akikről beszéltem, azoknak otthon van barátja/férje. Kijönnek ide nyárra dolgozni, ami 2-3 hónapot jelent. A helybeli fickók rájuk startolnak és elkezdenek udvarolni. Rövid időn belül szinte mindegyik igent mondott valamelyiknek. Az arány óriási. Azután véget ér a nyár, hazamennek és ők a megtestesült angyal.

2012. okt. 17. 23:08
 16/27 A kérdező kommentje:

23.07

Teljesen korrekt válasz, köszönöm4 Mérgelődni meg azért mérgelődöm, mert sokáig szentírásként kezeltem a hivatalos szöveget. Ez a nyár jó volt tanulásnak is.

Egy példa a leckékre: Az egyik srác, akivel dolgoztam, beszélt a csajozásairól. Volt, hogy a lány kezdte a szokásos "húzom az agyát, kacérkodom" viselkedést, erre ő bekeményített és megmondta a csajnak, hogy 3-ra mennie kell melózni, addig össze kéne hozni valamit! Visszakérdeztem, hogy belementek-e, erre ő: "Persze, a legtöbb esetben igen!"

szó sem volt ezután próbákról shit-tesztekről, eg a többi marhaságról, hanem tették a dolgukat. A srác meg is húzott legalább 100 lányt és ezt mások is megerősítették nekem.Mindenesetre hasznos volt vele beszélnem. :)

2012. okt. 17. 23:15
 17/27 anonim ***** válasza:

De mért kellett még egyszer leírni? :-D Felfogtam elsőre is.

Még egyszer megkérdezem, és akkor mivan? ŐK ilyenek. Álszent k.rvák. Sajnálom a pasijukat...


Igen neked. Nem kérdeztem volna meg, mert nem is érdekel. Csak akkor vicces, hogy ledegradálod a nőket, ha TÉGED még meg se csaltak.

2012. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kicsit szánalmas, hogy az a korrekt válasz, hogy igen én is csaltam már meg a pasimat....

Ha ezt vártad, akkor gratulálok!

Szerintem elég korrekt választ adtam, hogy ÉN nem vagyok ilyen... Most mondjam azt, hogy megcsaltam mindenkit már, és akkor szimpi lennék? :-D Elmondom nem érdekelnek a piros kezek, azért, hogy szimpi legyek, nem fogok hazudozni.

Mért tenném arctalanul? :-) Nekem nem tök mindegy lenne, hogy leírom, hogy igen megcsaltam már a pasim, attól még te nem fogsz ismerni. Így nem fogok hazudni. Ha tetszik, ha nem!

2012. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Reénie, komolyan nem érted? Azért tetszett az ő válasza, mert leírta, hogy senkinek nem szabad olyan kijelentéseket tennie, hogy ő sosem tenne ilyen vagy olyan dolgot, mert soha senki nem tudhatja.
2012. okt. 17. 23:30
 20/27 anonim ***** válasza:
Reénie. Attól, mert még nem csaltak meg, mondhatom, mint kívülálló, hogy ez így van. Nem vagyok vak, látom a dolgokat. Vannak, akik mások kárán tanulnak, nem feltétlenül kell nekem is átélni.
2012. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!