Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak a fiúk egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak a fiúk egyáltalán szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Elegem van. 18 éves vagyok, szűz és még nem volt belém senki szerelmes. Volt egy fiú, aki hülyített és én is tudtam, hogy hülyít, de szerelemet vallottam neki. Mindenki röhögött rajtam. Nem tudok nélküle élni. Mit tegyek? Meg akarok halni. :'( Állandóan rajtam van a sírás. Iskolába is elsírtam magam ma vagy kétszer. Mit csináljak? Semmi nem jön össze. Meg akarok halni!

2012. okt. 18. 16:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Persze hogy szoktak szerelmesek lenni. De tudod ez a baj a balf aszokkal, keress egy rendes pasit.
2012. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem saját magán kell változtatnia. Nem nagyon van lényegi különbség rendes/nem rendes pasi között.

És ezt nem lehúzásként írom.


Az a lényeg, főleg, milyen a lány. Úgy fognak viszonyulni hozzá. Ha nem szedi kicsit össze magát, a legrendesebb pasi is ott fogja hagyni (hacsaknem teljesen olyan "Kapcsolatfüggő", mint ő).

2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
16:59/1 Értem, tehát ne nyafogjak.
2012. okt. 18. 17:04
 24/30 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ne nyafogj. Értékes ember vagy, meglátod, már attól jobban fogod érezni magad, ha nem teszed.

Őrizd meg az emlékeidben, akár plátói szerelemként, aki elérhetetlen, írj róla verset, vagy felejtsd el örökre és nevesd ki. Esetleg egyszerűen csak ne foglalkozz vele.


Csak ne nyafogj. :)

2012. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem nem szoktak,pont ahogy a lányok sem.Ezt a hülye kérdést.
2012. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
17:05 Már írtam róla verset, pont tegnap este :) köszönöm a válaszokat, most már sokkal jobban vagyok.
2012. okt. 18. 17:15
 27/30 anonim ***** válasza:
Legyünk pontosak. Szoktak szerelmesek lenni, csak nem beléd. És ha igaz azaz közhely, hogy a nő választ akkor magadnak köszönheted.
2012. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Na de ebből is tanultam legalább. :)
2012. okt. 18. 18:27
 29/30 anonim ***** válasza:
Merre laksz? talán még az is megeshet hogy szerelmes leszek beléd :D
2012. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Én is szeretlek. :D
2012. okt. 18. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!