Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak a fiúk egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak a fiúk egyáltalán szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Elegem van. 18 éves vagyok, szűz és még nem volt belém senki szerelmes. Volt egy fiú, aki hülyített és én is tudtam, hogy hülyít, de szerelemet vallottam neki. Mindenki röhögött rajtam. Nem tudok nélküle élni. Mit tegyek? Meg akarok halni. :'( Állandóan rajtam van a sírás. Iskolába is elsírtam magam ma vagy kétszer. Mit csináljak? Semmi nem jön össze. Meg akarok halni!

2012. okt. 18. 16:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Az önbizalmamnak is vége lett ezáltal. :(
2012. okt. 18. 16:40
 12/30 anonim ***** válasza:

Pénzzel csak bizonyos nőknél kompenzálható a külső, kinek mihez van gusztusa. Én voltam szegény is. Vállaltam ilyen doboz pakolászós (nehéz dobozokról van szó), fizikai munkát, hogy tanulni tudjak (meglett a több diploma), aztán hajtottam az üzletet, élveztem is, és most legalább a saját pénzemet költhetem. Könnyű útnak tűnt összejönni egy ronda, gazdag pasival, lehetőség is lett volna rá, nem egy. Meg aztán, azt mondják, ha befűzöl egy ilyet úgyis irányíthatod, kezelheted a bankszámláját, és tejel neked a hülye, költheted a pénzét.

Csak hát, a gusztus, az kell hozzá. És bennem sosem volt meg. Pontozzatok le, de épp külső terén vannak hatalmas igényeim.

2012. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
mi által?
2012. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Valóban, a pénz nem minden nőnek számít, viszont a külsőn meg a pénzen kívül egy nőnek se számít semmi más.
2012. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
De, a belső is számít. Dobtam már kifejezetten szépfiút a rossz, problémás természete miatt. Egy szintén szép fiúért, aki viszont természetre kiegyensúlyozottabb, kedvesebb, stb. volt. Az első persze csak lesett, de így járt.
2012. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzöm: pedig az első nézett ki jobban.
2012. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16:47-nek, azáltal, hogy kikosarazott és kikacagott utánna az összes haverjával együtt
2012. okt. 18. 16:54
 18/30 anonim ***** válasza:

Edződj meg. Ez egyáltalán nem nőies viselkedés. Mi az, hogy te vallasz szerelmet? Azt a fiúk szoktak elsőnek. :) És igen, tőlük sem valami férfias dolog, ha utána magukba omlanak. Még 100 ezer elutasítás után sem. Fogadja el, vagy küzdjön tovább.


De ha már nő létedre megtetted, te is vállald. Egy igazi nő nem nyafog, nem megy, nem teszi a szépet a fiúnak. És nem azért, mert ne szeretné. Sőt, ha már összejöttetek, lehet szeretni, kedvesnek lenni, de soha, egyetlen pasid sem lesz, ha nyafogsz utánuk. Az önálló nőket szeretik (minden hiedelemmel ellentétben- épp eléggé tapasztalom, néha sajnos már zavaró módon).

Az olyanokat, akik sírnak utánuk, elkerülik, vagy csak lezavarnak egy-két kört velük.

2012. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szoktak igen.


Ne legyél elkeseredve! Én 22 vagyok. Egy kapcsolatom volt, ott is ki akart használni a srác. Léptem, nem sikerült neki szerencsére.

Előtted az egész élet!!!

2012. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én pl most is szerelmes vagyok. Neked meg fel a fejjel, találsz majd egy olyan fiút aki szeret, megbecsül és örül, hogy vagy neki. Sok szerencsét :)


17f

2012. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!