Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok akadva! Nagyon vágyom a szerelemre. Mit tegyek? (15/L)

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam, amikor egy szerencsés korombeli párról olvasok és kétségbeesek, mert én is szeretnék végre egy fiút. Hogyan kezdeményezzek, mit tegyek, nagyon kikészültem. SEGÍTSÉG!

Köszönöm a válaszokat (és bunkók kíméljenek) :)



2012. okt. 21. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kicsit sportolsz, gyorsan le tudsz adni 8-10 kilót, és akkor biztos, hogy lesz aki érdeklődik majd irántad. :)
2012. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
az a vicces, hogy hetente 2x hiphopozok és egyszer keményen röplabdázom illetve sétálok hazafelé és mégis, inkább hízok, mint fogyok és ha próbálok diétázni, akkor is csak 1-2 kiló megy le :/
2012. okt. 21. 23:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megkérdezem, de biztos hogy lány vagy? Mert a felhasználóneved alapján nem igazán vagy lány, inkább egy mezei troll...
2012. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem értem, miért fura, hogy Karcsi nevem. Igazából a nevem Karolina és így becéznek semmi köze a Károly névhez
2012. okt. 21. 23:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Oké, én elhiszem Neked. :) Egyébként ha van kedved ismerkedni, írj privit. 17/f
2012. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is vágyom már rá... a szerelemre :)

Én fiú vagyok, és segíteni nem tudok, csak annyit, amennyit innen a Gyakorikérdésekről megtudtam.

Aki tetszik, azzal szemezz és mosolyogj rá, innentől a megszólítás a fiú dolga... :)


A sportot ne hagy abba semmiképp sem, biztos el fogod érni azt az alakot, amit szeretnél :)


A magasságod nagyon tetszik, nem vagy olyan kis "törpe"! :)

2012. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. ne akarj álompalit csak egy megfelelőt

2. nézz utána hogy kell diétázni, és elmondanám neked hogy a kilók MARHA LASSAN fognak lemenni, ez nem olyan hogy futsz párat meg eszel egy kis zöldséget oszt sayonara zsír, hanem marha kemény munka!

3. én is így vagyok mint te, amúgy elég szívás de tudom hogy a testépítéssel is egyre közelebb vagyok a célhoz

2012. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 SZJG ***** válasza:
Nem kell elkeseredned. Az olyan lányok akik már 10 pasit felfaltak 15 évesen kiöregedett k*vák lesznek pár év múlva. És különben is nagyon sok olyan fiú van aki pont a kicsit kövérke lányokat szereti. De ha így nem tetszel magadnak akkor sportolj és adj bele mindent, szurkolok :)))) !
2012. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok :( 16 f van facebookod? mert, akkor részletesebben dumálok erről!
2013. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!