Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? N/36 beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? N/36 beleszerettem egy elvált férfiba akinek van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 11:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szabad vagyok
2012. okt. 23. 11:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Írd már le konkrétan, mi a problémád, mert így nem kapsz segítséget!!!!! Bírom, amikor virágnyelven elregélnek 1 mondatot, oszt abból fejtse meg az ember, hogy mit akar a kérdező..... Nem vagyunk gondolatolvasók!

Esetleg az a probléma, hogy van 2 gyereke? Kizárásos alapon az lehet talán. Azt pedig neked kell tudod, hogy képes vagy-e elfogadni, hogy a pasi (ha jó apa) tartja a kapcsolatot a gyerekeivel. Ha nem vagy képes ezt elfogadni, akkor ne kezdj vele. Ha igen, akkor csak bátran. :)

2012. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nem a gyerekek miatt

nem tudom ő mit akar

2012. okt. 23. 12:13
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mi honnan tudjuk? Mi értelme a kérdésnek? Beszélgess el vele őszintén, hogy te milyen kapcsolatot képzelsz el és ő is mondja el, hogy ő milyet.
2012. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd meg.


Nekem nem kéne olyan, aki már elvált és/vagy gyereke van, mivel fiatal vagyok és úgy érzem jogom van egy olyan férfihez, aki ezeket a dolgokat velem tapasztalja meg először, na meg ő már elcseszte élete egyik legfontosabb döntését, nem tudom másban mennyire számíthatnék rá,de te már nem vagy fiatal, maximum a gyerekek jelenthetnek problémát, de azt írod nem.


Szóval nem értelek.

2012. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi is olyan bőbeszédű, mint te, akkor mire lesz belőletek valami, a két gyerek már fel is nő...
2012. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!