Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénkség tényleg okod ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkség tényleg okod ad arra, hogy egy helyes pasinak ne legyen barátnője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésemet ez a kérdés ihlette: Ismertek olyan 20 év feletti fiút, aki viszonylag jól néz ki, nem meleg, nem buta, és mégsem volt még barátnője?


Sokan írták, hogy igen, de félénkek. (+ egyéb okok)

De egy pasi, aki megvan elégedve a külsejével, miért lenne félénk? Hiszen van sikerélményük, nem?


(Nőben jobban el tudom képzelni. Én is ilyen vagyok. Van, aki szépnek tart, mégsem vagyok túl bátor).


2012. okt. 27. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ja.. tehát nem szabad félénknek lenni:)
2012. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Írtam ilyet?
2012. okt. 27. 17:49
 3/20 anonim ***** válasza:

A nők leveszik, ha valakinek nincs önbizalma. Lehet, hogy nem félénk, csak túl "nyálas", vagyis az a túl lelkes, csöpögősen romantikus fajta.

A külső édeskevés, a határozott, férfias fellépés sokkal fontosabb nekünk, nőknek - legalábbis egy bizonyos kor felett, a tizenévesek általában beérik azzal, ha valaki jól néz ki.

2012. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nos... én is tizenéves vagyok és férfi sem vagyok... és nekem is szükségem lenne arra, hogy egy pasi férfias kiállású legyen.


Egy szóval sem mondom azt, hogy csak a külső számít! De amit először meglátunk, az az.

2012. okt. 27. 17:52
 5/20 TOMAtm ***** válasza:
szerintem nem.elég sok olyan csaj van aki odamegy a pasihoz h te kellesz aztán onnantól van egy papucsa.ált a félénk helyes pasik így járnak.
2012. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, és nem volt még barátnőm. De az, hogy mennyire nézek jól ki, arról inkább nem nyilatkozok.

Szóval nem tudom beleesek e az általad leírt csoportba, de én rettenetesen gátlásos vagyok, és ridegen reagálok bármilyen közeledésre emiatt. Ez az oka.

2012. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem írtál, viszont sokan azok.. és ezért írtam..
2012. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, szerintem. Mostani párom hasonló eset. 21 éves és én vagyok a második komolyabb barátnője. Pedig nem néz ki rosszul, bár tény, az öltözködésétől néha sírni tudnék, de ezért fog mostantól velem vásárolni =D

A papucsságról... igen, van benne hajlam, néha zavar is, bár annak örülök, hogy olyanokat megenged, mint amit fent is írtam (ruhareform), de elég gyakran hiányzik, hogy a sarkára álljon és ellentmondjon, ha valami nem tetszik neki. Ezt persze ő is tudja, de mindig megkapom, hogy ha valami nem tetszik neki, majd szól... Ilyenkor néha fel tudnám képelni, de szerencsére eszembe jut, hogy így is mennyivel jobb, mint bármelyik exem, és inkább csak adok neki egy puszit.

2012. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi legyen bátor ,és talpraesett..Nem olyan hogy jaj nem merem megkérdezni,tetszik de nem merem megszólítani.Ettől falra mászok..
2012. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó- én sem igazán szeretem. De ettől függetlenül egy olyan embernek sokkal jobban örülnék, aki visszafogottabb, de emellett tetszik, mint egy olyannak, aki nagyon nyomulós. :)
2012. okt. 27. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!