Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúfolnak emiatt. Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúfolnak emiatt. Szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
egy 6.kos lány vagyok. nemrég kaptuk meg az iskolában a felvilágosítást...remélem nem kell fejtegetnem milyen témák voltak utána...a téma hevében az osztálytársaim azt fejtegették,hogy ki szűz...én még az vagyok...elmondtam nekik...kinevettek...azt mondták hogy ők már nem azok,ők menők.és amiért én szűz vagyok nem vagyok menő, kérjek meg egy fiút hogy "azt" csináljuk...ezzel csúfolnak...és most emiatt nincs egy buta barátok se...de szerintem, ők csak hencegtek ezzel,ugye?...szerintetek?

2012. okt. 28. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves mostani uccsó válaszadó...légyszi megmondani, hogy hogy ír egy 6.kos?..:D...engem a szüleim arra kértek,hogy NORMÁLISAN próbáljak írni...vn amikor nem megy...pl. most is az uccsó...de jobb lenne ha úgy írnék h: puxaaaa,cukcsih,pávuskah,édeikeh,bédikeh,cunczikah...?-_- azért írtam ilyen.."kulturált" módon mert ha nem így írtam volna, akkor azért szólják le a fejemet...amúgy meg sejtettem,hogy jön egy ilyen válasz is..~^^..de mindenki azt hisz,amit jónak lát...nem erőszakolom bele senkibe...de akkor az legyen szivess és kussoljon!...
2012. okt. 29. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!