Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki 17-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki 17-18 évesen valamennyire komoly, és azért nem hanyagolja el magát sem?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen fiú kéne, de sose találok egyet se. Van, hogy néha látok egy kis komolyságot egy-két okosabb fiúban, viszont ők nem tetszenek, mert egyáltalán nem foglalkoznak magukkal(zsíros a hajuk, meg ilyesmikre gondolok), csak ilyen filozofikus gondolatokkal tudnak törődni.

Én is egy elég komoly lány vagyok, nem bulizom, meg iszom, és jól is tanulok. Nem vagyok csúnya, de még nem volt barátom. Egy barátnőm van, másokkal inkább beszélőviszonyba vagyok csak.

Viszont sokat gondolkodom azon, hogy sose lesz fiúm, mert barátnőm is csak egy van, és sokáig nem is volt, és ha még lánybarátokat se tudok szerezni, akkor fiút lehetetlen...

Nehogy félreértsetek, nekem nem az a nagyon durva komolyság a fontos, csak szerintem ilyesmi fiúk illenének hozzám, mert a többit nem is érdeklem, és sose próbálkoztak, pedig sok mindenkit el tudnék fogadni.


16/L



2012. okt. 29. 19:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is így voltam mint te! Nálam az hozta meg a változást hogy bekerültem a gimibe, és ott az egyik osztálytársamban megtaláltam azt aki a megfelelő számomra! Ugyanolyan mint én, ugyanolyan komolyan gondolkodik mint én, mindent megbeszélhetek vele. :) Nagyon szeretem. :)

Szerintem csak ki kell várnod hogy egy megfelelővel akadj össze. Biztos hogy találsz majd, csak ne görcsölj rajta, várd ki nyugodtan. :)

2012. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!