Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 jó pasi. Ti melyiket választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 jó pasi. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A)Magas,vékony,de van rajta izom.Nagyon helyes,szőke haj.Divatosan öltözik.Nagyhangú,nagydumás,okos,kedves tud lenni,de néha elég bunkó,kihasználja az embereket.Focizik.Elég gyakran bulizik,sok hasonló haverja van.


B)Magas,nem vékony,de jóval izmosabb,szélesebb vállú mint A.Nem annyira helyes,de elég férfias,szemüvege van,barna haja.Csendesebb,hidegebb,komolyabb belsőre,de a barátaival nagyon kedves,segítőkész.Udvarias,SOSE bunkózik.Közepes tanuló,de szerintem csak lustaságból,mert ő se hülye:) Küzdősportol,kondizik.Nem nagyon szokott bulizni,de játszik hangszeren,eléggé olvasott.

Szerintetek melyik lenne a jobb? Nem ez alapján fogok dönteni,de kíváncsi vagyok..16/L

A-17,B-16 éves,de csak 3 hónap van köztük.



2012. nov. 1. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyformák. Bunkózni mindenki szokott, ha fáradt, rosszkedvű, kérdés, hogy hagyod-e, hogy veled bunkó legyen?

Kihasználja az embereket? Akik hagyják magukat, nem tudnak nemet mondani, azokat mindenki kihasználja.

Hideg-azért nem kuka, ugye, van benne empátia??

Olvasott-tudálékos??


Akivel szót értesz+működik a kémia köztetek, azt válaszd. Első rugalmasabbnak tűnik, a 2-kal nem nagyon tudsz játszani szerintem, ő merevebb.

2012. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem akkor bunkó ha fáradt,van amikor csak úgy beszólogat mindenkinek:/

A második nem kuka,mondom kedves,de távolságtartóbb alapból.

Úgy olvasott,hogy a többi fiúhoz képest rengeteg témáról el lehet vele beszélgetni,és nem csak okoskodik.

2012. nov. 1. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
van, aki felveszi a bunkózást, van, aki nem. Ha nem veszi észre, hogy ezzel megbánt valakit, akkor őt hagynám.
2012. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem ez alapján fogsz választani...:D Különben nem tetted volna fel a kérdést.:D

Külsőre A. belsőre B.

B-vel mindenképpen jobban jársz hosszú távon.

2012. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja igen,B nem hájas!De izmos és alapból ilyen "nagyobb darab".
2012. nov. 1. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már eldöntötted!A-ról szinte semmit nem tudsz. B-ről meg szinte áradozol!
2012. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt választanám amelyiket szeretem, és őt is érdeklem...

Mondjuk tény, hogy az A-t nem is tudnám komolyan venni, mert nem az a típus, egyáltalán nem is csípem az ilyeneket, a külső meg a legutolsó ami számít.

B típus már sokkal jobb.

2012. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül,de a másodikról többet lehetett írni.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. nov. 1. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Hááát... Nekem szükségem van egy komolyabb srára, úgyhogy a B-t választanám.


De ez tőled függ!! :)

2012. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a B-t javaslom!
2012. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!