Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 jó pasi. Ti melyiket választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 jó pasi. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A)Magas,vékony,de van rajta izom.Nagyon helyes,szőke haj.Divatosan öltözik.Nagyhangú,nagydumás,okos,kedves tud lenni,de néha elég bunkó,kihasználja az embereket.Focizik.Elég gyakran bulizik,sok hasonló haverja van.


B)Magas,nem vékony,de jóval izmosabb,szélesebb vállú mint A.Nem annyira helyes,de elég férfias,szemüvege van,barna haja.Csendesebb,hidegebb,komolyabb belsőre,de a barátaival nagyon kedves,segítőkész.Udvarias,SOSE bunkózik.Közepes tanuló,de szerintem csak lustaságból,mert ő se hülye:) Küzdősportol,kondizik.Nem nagyon szokott bulizni,de játszik hangszeren,eléggé olvasott.

Szerintetek melyik lenne a jobb? Nem ez alapján fogok dönteni,de kíváncsi vagyok..16/L

A-17,B-16 éves,de csak 3 hónap van köztük.



2012. nov. 1. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pont ez az róla többet tudtál írni!Az A-ról inkább külsőséget írtál és kb annyit még,hogy bunkó!

A B-ről meg egyfajta "áradozás" van szóval szerintem egyértelmű...

2012. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!