Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tik mit tennétek az én helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik mit tennétek az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok szóval 10.-es középben megismertem egy nagyon jó barátnőmet(rajta kívül nincs több barátnőm mert 1el összevesztem és mostmár senki sem beszél velem, de nemérdekel most nem ez a gond.) szóval a barátnőmnek van már egy két éves kapcsolata a fiú 22éves és hát ő már nemnagyon akar bulizni menni a lány meg 13-14évesen megélte azt a korszakát a bulizósat amit én még csak most szeretnék ezért soha nem megyünk sehova. Nekem nincs barátom de így szerintem nem is lesz soha, h minden hétvégén ithon vagyok, esetleg félévente elmegyünk valahova de akkoris hótszar (bocsánat) mert a pasi álandóan azt kérdezgeti, h na megyünk? na megyünk? (haza.) Szóval mással meg nemtudok menni, fiú haverjaim vannak csak, de nemhívnak magukkal, vagy oda mennek ahova én nemszivesen megyek és így mindig ithon maradok.|: Szerintetek mit tegyek? Szeretem a barátnőmet nemakarok összeveszni vele ilyen dolgon, de akkoris. Nem fair.Neharagudjatok, h hosszú lett, de rövidebben nemtudtam leírni mert akkor nem értenétek a sztorit.

Üdv: Lilla


2012. nov. 3. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen buliban kell párt keresni. Én nagyrészt itthon vagyok, de mostanában voltam egy buliban, az emberek nagy részét nem ismertem, de kb minden lány foglalt volt, még akire eldöntöttem, hogy ráhajtok, az is. Eléggé elvette a kedvem a bulizástól :D. Lövésem sincs, hogy szerezzek így barátnőt, ha még buliban is csak párok vannak.
2012. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom, remélem találsz barátnőt!:D Az internetes ismerkedést nem ajánlom mert az elég ciki tud lenni ha mondjuk 2fonálon megy a kapcsolatotok. 1 az interneten és 1élőbe.
2012. nov. 3. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom cikinek a netes ismerkedést, de még nem találtam normális lányt így sem, hihetetlen :/.
2012. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!