Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem férjének az ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővérem férjének az ismerőse elkérte a számom. Nem igazán tudom, hogy mit lépjek, szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 19:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg írjak én neki facebookon, s mondjam el én magam így neki?
2012. nov. 4. 19:37
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért mert a nővéred benne van egy szó erejéig, már családi kapcsolat?
2012. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd amit az utolsó előtte kommentedben írtál.
2012. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ne add meg a számod, a nővérednek se engedd meg, hogy megadja. Esetleg írhatsz neki a fészen, de minek is! Ha ott ismerősök vagytok és annyira fontos neki a veled való kommunikáció, majd ő megkeres. Légy óvatos!
2012. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, tudom...
2012. nov. 4. 19:48
 16/21 A kérdező kommentje:
Most már nem rossz kategória! :)
2012. nov. 4. 19:55
 17/21 anonim ***** válasza:

Na érdemes volt várni, izgalmas sztori! De a végére elvesztettem a fonalat.


Még nem volt barátod éa nővéred egy tiz évvel idősebbel dobna a mélyvizbe? Ha enki tetszik akkro adja meg ő a saját számát, ha meg nem tetszik neki akkor minek ajánlgatja neked?

Az hogy neked ki tetszik az nem kérdés, 18 évesen nem volt még barátod szerintem neked már a villanypózla is tetszik.


Saját korosztályod nem legyeskedik körülötted azért nyomul a nővéred ennyire?

2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Így én is jártam. Egyik ismerős meg akarta adni a számom egy nálam jóval idősebb pasinak. A számom nem adtam meg, ki tudja mit akarhat vele. A nevem leírtam egy cetlire, azt megkapta az ismerős. Bejelölt Facebookon, ott beszéltünk néhányszor. Természetesen megvártam, míg ő ír. A végén nem lett belőle semmi, nem volt az esetem, meg 35 éves. Én 18 vagyok :)


Szerintem ne add meg, üzenj, hogy írjon Facebookon. Ott majd eldől minden! :)

2012. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem legyeskedik, de őszintén nem is adok rá alkalmat, csendes, visszafogott lány vagyok, nem túl élénk társasági élettel. :)


Nem a nővérem szeretné rám lőcsölni, ő, illetve nem is ő, a férje játszik hírvivőt. :)

2012. nov. 4. 20:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Állítsd le a sógorodat! Mondd meg neki, hogy nincs szükséged kerítőre. Találsz te magadnak párt, ha nagyon akarsz. Egyébként sem vagy még elkésve. Ne hagyj beleszólni a magánéletedbe!
2012. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!