Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen ötlethez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen ötlethez?

Figyelt kérdés
tudom vannak itt olyan emberek fiuk lányok akik némi gátlással küzdenek a másik nemet illetően. Mi lenne ha lenne egy oldal fórum akár itt egy kérdés, ahova azok az emberek járnának vissza akik féltek valamitől, legyen az pl "leszólítani egy lányt", vagy "nem merek egyszerűen ráirni" "nem mertem odamenni hozzá" bármi hasonló, de erőt vettem magamon és "igen megtettem!" és "mi " vagyunk akiknek jöhet és elujságolhatja hogy igen, "megléptem" és ilyen volt, leírhatná a storit.....sztem ez pozitivan hatna. Azok akiknek nem ilyen téren vannak gátlásaik, legyenek szívesek mellőzni a hülye beszólásokat, mivel az ilyen "félelmeket" csak az értheti aki benne van...de ki lehet lépni belőle! Tudom:)
2012. nov. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges
2012. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomi8 ***** válasza:
Ez remek ötlet. Hajrá. :-)
2012. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is félek odamenni fiúkhoz:S maximum mosolygok vagy valami de ha nemjön oda akkor annyi:/
2012. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom. mert ha vkinek ezzel kapcsolatos kérdése akad, megírja ide és arra is válaszolnak ilyen emberek, amiről írsz.

egyszer én is odamentem egy lányhoz, beszélgettünk és elkísértem a másik épületbe, ahol a következő órája volt. ilyet soha nem szoktam csinálni, de akkor valahogy megtettem, én sem értem, hogyan.

2012. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!