Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mar jo ideje azt erzem, hogy a parom nem szeret, mondtam is neki nemegyszer, de o allitja, hogy szeret. Ennek ellenere kevesebbet vagyunk egyutt, nem csavargunk/ setalunk annyit, mint regen, nem lehet vele megbeszelni a dolgokat, szoval eltavolodtunk egymastol. Egyszeruen idegesit, hogy mindig azt erzem, emiatt gondoltam szakitasra is. Lehet, hogy neki nincs batorsaga es varja hogy megtegyem en. Mit gondoltok?

24L, 29F



2012. nov. 5. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éve vagytok együtt?
2012. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
négy éve
2012. nov. 5. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
változtass valamit az ágyba vagy magadon
2012. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a valtoztass valamit az agyban nem megoldas.

Szerintem egy 29eves ferfinak eleg komolynak kell lennie ahhoz, hogy meg tudjon beszelni egy problemat a komoly kapcsolataban.

Szerintem ülj le vele, legy hatarozott es probald meg ember modjara megertetni vele, mi a problemad, es mond el hogy ha nem oldjatok meg akkor mi lesz a vege. De ne fenyegetözz, csak oszd meg a gondolataidat vele.

Minden jo kapcsolat alapja az öszinteseg es a nyitottsag, es a figyelem.

2012. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
a sétálás egy f@szság...ne sétáltasd,menj vele moziba-vacsizni-wellnesselni-bicajoz-lógatni a lábatokat egy élményfürdőbe.
2012. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol ti álltok onnan két út van. Gyűrű, vagy lapát.

Nála egyik sincs.

A többit pedig Sanya91 elmondta.

2012. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!