Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen? Hogy léphetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen? Hogy léphetnék már túl rajta? Bőv. Lenn.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és ezt ő is tudja. Sajnos ő olyan, hogy minden héten másik barátnője van, és szünetekben (egy suliba járunk) mindig a más lányokkal van. Állítólag nála ilyen a barátság, hogy rácsapok a másik hátsójára, meg ilyenek... Nagyon rossz ez nekem, az ép eszem teljesen tisztába van azzal, hogy el kéne felejtenem, de bármit tesz is, még mindig szeretem. Ő az őszi szünet előtt ezt mondta a barátnőmnek: félig szeretem. jó csaj. Ezt nem értettem, de mindenesetre nagyon reménykedtem hogy jelenthet valamit. (nincs jelenleg barátnője) Ma zenei koncertre mentünk az iskolával. Mellém ült le és nem a haverjai mellé (kimaradt köztük egy hely). A mellettem lévő másik helyen a barátnőm ült. Az a baj velem, hogy éreztem hogy érdeklem, de beijedtem, és a szék másik végébe ültem minél messzebb tőle, még levegőt venni is alig mertem... Meg a barátnőmmel összenéztek olyan furcsán, mintha barátnőm azt mondaná neki, hogy lépjen már.... De nem történt semmi. Aztán visszamentünk a suliba, mert még volt 3 óránk. És a nap végén a barátnőm meséli nekem, hogy azt hallotta, hogy összejött az egyik lánnyal... Teljesen összezuhantam, és most is nagyon kivagyok... Minden mindegy alapon odamentem és megkérdeztem hogy mit akar tőlem... Erre azt mondta hogy semmit... Mert van barátnője. Teljesen kivagyok. Tudom hogy nem teljesen érthető a történet, ha nem értetek valamit, kérdezzetek, de légyszi próbáljatok segíteni nekem, hogy mért csinálja ezt és hogy tudnám elfelejteni? Már nagyon rossz : ( És félek, hogy ha azt is mondta volna hogy szeret engem, akkor is beijedtem volna....
2012. nov. 7. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, szerintem csak beképzelted, hogy akar tőled valamit.
2012. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mégis hogy? Már nagyon régóta tetszik, ilyet még senki iránt nem éreztem és borzasztó, most is padló alatt vagyok..
2012. nov. 7. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom csúnya vagy, a konkurencia pedig szép.
2012. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bogee123 ***** válasza:

milyen kedves volt a második válaszoló.a sok jó ember (N)

sajnálom ami veled történt.. megnyugtatlak nem csak te vagy ezzel, nekem tavaly volt ilyenem. Elsírtam magam a suliba amikor megtudtam, hogy a kiszemeltem összejött az egyik barátnőmmel.. és az a csávó is olyan típusú, mint amilyen neked tetszik. Én sem tudtam még elfelejteni, mert mindig visszaszólt bennem a remény, hogy hátha..mert voltak olyan lépései, mondatai, jelzései, amik alapján tökre ez jött le.úgy felejtheted el, ha akarod is. Ez egy olyan srác aki még nagyon éretlen és nem gondol komolyan semmit. Feltenném, hogy nem szereti a barátnőjét. És lehet, hogy azért jött össze vele, hogy te féltékeny legyél, ez is benne van a pakliban. Olvass felejtő tréninget a neten, és először is zárj le magadban minden kétséget. Sok sikert.:) 14/L

2012. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló :)
2012. nov. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!