Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt barátnőm, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátnőm, pedig nem vagyok csúnya, csak önbizalmam nincs, mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Lassan 17 leszek, de meg nem volt barátnőm, csak olyan, hogy flörtöltem pár lánnyal. Velük lehetett volna kapcsolatom, csak a végén eltàvolodtunk egymástól , vagy szerzett magának pasit... Míg általánosba jártam addig volt önbizalmam, de itt a gimiben a szemétkedesek csúfolodasok miatt elveszitettem azt a keveset is ami volt. Mások is, pl volt volt oszt társak is mondják, hogy nekem mindig olyan semmilyen hangulatom van. A tanulás és anyám miatt is. Úgy velem hogy csak 1 barátnő változtatná meg a rossz hangulatomat és lenne tőle életkedvem. Nemvagyok csúnya, több Az anyajegy az arcomon, de ha az lennék akkor nem szemezne velem a fél folyosó a suliban, ha vegigmegyek rajta. És nem nagyképűsègből írom, mert itt felesleges hazudni.. Azzal csak magamnak hazudnek. Bulizni nem szoktam, mert vagy nincs kivel, vagy anyám nem enged, vagy nincs kedvem, vagy ha meg oda kerülne a sor, hogy buliban vagyok akkor sem mernékodamenni senkihez, max varnék a csodára. Tudom a szöveget, hogy nincs veszitenivalom meg bátorság, de akkor sem menne szerintem. Nem tudom kit tegyek de szerintem ez az egyetlen esélyem arra, hogy végre érezzem hogy úgymond élek.. Mobilról vagyok bocs a megfogalmazásért.
2012. nov. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz azokkal az emberekkel, akik hátráltatni próbálnak! örülj neki, hogy akad az utadba olyan idióta, aki a szánalmas viselkedésével motiválni tud! Profitálj mindenből amit kapsz és maradj kitartó! Hidd el, el fog hamarosan jönni a Te időd is! Folyamatosan próbáld a hibáid felismerni, hogy egy jobb emberré kovácsolni magad. Neked a legjobbat kell nyújtanod magadból, azért hogy megérdemelhesd majd Őt:) Sok szerencsét!
2012. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vívj ki tiszteletet a saját magad szemében. Lányokkal nem kell külön foglalkozni, majd jönnek és lesz szex, meg amit el tudsz képzelni. Először férfivá kell válnod, és kifejezésre juttatni az értékes tulajdonságaidat, és egyszer csak azt veszed észre h a lánnyal smároltok és vetkőztetitek egymást. Ez lesz a jutalmad, ha önmagad leszel, és a saját utad járod. De ezek csak szavak, a tapasztalatot és a beavatást idejében megkapod. Addig is tégy bele mindent az életedbe, amit tudsz!
2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
előző: -Írhattam volna ezt is,de az előző 10000 kérdezőnél nem vállt be,megpróbáltam csernus doktorosan -erre lepontoztak.felmondok!
2012. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

TOMAtm, mert te aztán akkora alfahím lehetsz, mikor egész nap kommentelsz ebbe a témába, akármikor akármelyik kérdésre nyomok, a te válaszod majdnem mindig ott van. :D


Kérdező, amíg meg egy lánytól várod a boldogságot, addig GARANTÁLOM neked, hogy biztosan nem lesz. A csajok nem akarnak senkit kihúzni a szarból, nekik az imponál, ha azt látják, hogy a fiú nélkülük is sikeres tud lenni.

2012. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi próbálok e szerint élni csak a tempó kicsit lassú:)
2012. nov. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!