Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdett velem egy kamasz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem egy kamasz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon csunya dolgot tett velem a ferjem. Egy hete koltoztem el tole es probalom helyretenni az eletem. A munka mellett elvallaltam hogy magyarul tanitom a regota itt elo ismerosomek kamasz fiat. Ok maguk is magyarok, de a gyerekek itt szulettek es mar nem nagyon beszelnek, csak ertik a nyelvet.

A fiu nagyon helyes srac es nagyon gatlastalanul nyomul ram. Oszinten megvallva beindul a fantaziam, de felek, azert van mert a ferjem olyan csunyan bant el velem, es keresem az izgalmat en is. Mar a regi lakasba is jart fel a srac, de igy is csak ket hete kezdtem vele foglalkozni, ez eddig 5 alkalom volt.

Felek hogy a ketsegbeeses okozza ezt, hogy nem kellek mar masnak. Eddig olyan eros voltam...


2012. nov. 10. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell neki mondani normálisan, de határozottan hogy álljon le!
2012. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem csodálkoznék, ha csak a határok feszegetését gyakorolja a srác. Milyen menő lenne a suliban elmesélni, hogy sikerült "elcsábítania" egy felnőtt nőt. (Dolgoznak a hormonok, és mit ne mondjak, ezekben az években a legundorítóbbak :D)

Emellett szerintem nem egy sráccal kellene vigasztalódnod! Mit tegyél? Ha tényleg azt szeretnéd, hogy ne ápolgassa az önbizalmadat, akkor mondd meg neki, hogy még csak egy kis taknyos és ne is reménykedjen.

2012. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Dugasd meg vele magad legalább lesz mindkettőtöknek egy jó napotok.
2012. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
valószínűleg csak kihasználja a sérülékenységedet, vigyázz, a kamaszok se hülyék, látja, h résnyire nyílt az ajtó és most szépen beteszi a lábát. ahogy neked sem ő tetszik igazán, csak az izgalmat keresed, úgy őt is csak a kíváncsiság hajtja. kettőtök közül sajnos megint csak te jársz rosszul, te kerülsz megalázó helyzetbe, ha belemész és utána ő nem kezeli ezt kellő diszkrécióval. ráadásul jóban vagy a szüleivel. gondolod meg, szinte minden érv ellene szól. az önbizalmadnak egy normális kapcsolat kellene, egy szellemi társ, aki egyenrangúnak tart téged, nem pedig egy suhanc, aki a MILF-et látja benned. jó eséllyel meg is találod, de az nem ez a srác lesz. mennyi idősek vagytok amúgy, te és ő?
2012. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
hany evesek vagytok?
2012. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
En 29 vagyok, a srac 16. Sajnos nekem is tetszik de a jozan esz kozbeszol, raadasul a szulok jo barataim.
2012. nov. 10. 21:11
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is 29 vagyok, de egy 16 éves sráccal álmomban se jutna eszembe lefeküdni, tiszta pedofília ez már.
2012. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Állítsd le a kamaszt, ő csak a határait feszegeti.

Te nagyon sokat vesztenél, ha belemennél ebbe a dologba.

Semmit nem nyernél. Baj az, hogy Neked is tetszik...Akkor inkább ne korrepetáld..Ha nem látod, talán nem érdekel.

Most is legyél erős. Kellesz még másnak is..

Rendes, normális férfinak. Ezt a kamasz dolgot meg még magad előtt is szégyenlenéd később, hát még mások előtt !

2012. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
18 év alattiakkal ne malackodj, mindennek van egy határa. Hogy néznél a szülei szemébe, miután kiderül?
2012. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Felejtsd el. Hatalmas gebasz lenne, ha szexelnél vele!
2012. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!