Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idővel áll helyre a rend?

Figyelt kérdés
1 hónapja történt, 1szeri eset. Megtudta, látszólag megbocsátott. De hiába teperek azóta, még most sem túl közvetlen a kapcsolatunk. Mennyit érdemes várni? Félreértés ne essék, tudom, hogy én hibáztam, de ha nem bocsát meg teljesen felesleges együtt maradni, bármennyire is szeretném én is ezt. Mikor tudunk újra együtt nevetni? Mikor nem fogja elutasítani az ölelésemet? Mit tehetnék még azon kívül, hogy bocsánatot kértem, és próbálom bizonyítani, hogy szeretem?

2012. nov. 12. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 14:26


Honnan gondolod, hogy a kérdező nő? (vagy esetleg meleg pasi)

Végül is lényegtelen, csak feltűnt.

2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szakíts most, mert soha nem lesz már a régi ez a kapcsolat. Soha nem fog tudni benned megbízni, hiába most mást mond. Nem felejti el.
2012. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam SOHA!
2012. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megcsalás után SOHA nem áll visza a rend!
2012. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretnéd,nem csaltad volna meg.Mikor valaki érzelmileg maximálisan kötődik a párjához,eszében sincs mást felpróbálni.Fordított esetben Te pikk-pakk túllépnél a dolgon?!Nem...,soha nem tudnál megbízni benne többé.Márpedig bizalom nélkül megette a fene az egészet.Ő őrlődik azon,hogy megaláztad,Te meg azon,hogy mikor felejti el (soha nem fogja) .Nézz magadba picit,lásd az érem másik oldalát.
2012. nov. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért hurrogott le az előző oldalon mindenki (14:26 vagyok)


***************Erkölcsi hegyi beszéd veszély************

Még mindig szánalmasnak gondolom azt, hogy valaki megcsalja a barátját/barátnőjét. Ezt mindig is így fogom gondolni, legyen bármennyire szabados a világ.


Egyértelműen nem derült ki az, hogy a kérdező nő, viszont az írási stílusából következtettem.

De hogy ne legyek bunkó paraszt:



"Megcsalás után mennyi idővel áll helyre a rend?"

Az én kérdésem: ha levágják a karom, mennyi idő múlva fog visszanőni? Válasz: soha.Lehet, hogy a levágott kéz helyére raknak egy műkezet, esetleg majd 20 év múlva egy robotkezet, de az a kéz sosem lesz olyan, mint az eredeti. SOHA!---> értsd: levágott kéz az a megcsonkított bizalom. Megcsonkított bizalom->sosem áll helyre, semmi sem lesz olyan, mint régen.


"Mennyit érdemes várni?"

Semennyit. Annyi emberség legyen benned, hogyha megaláztál, megbántottál, a földbe döngöltél valakit, akkor hagyd el. Persze kényelmes nagyon, mindig van valaki, aki melletted van, nem okoz meglepetést, mert ismered, ha épp nincs kedved felszedni valakit/felszedetni magad, akkor lefekszel vele. KÉRLEK TÉGED SZÉPEN, HOGY EGYSZER AZ ÉLETBEN TUDJ ÚGY DÖNTENI, HOGY A SAJÁT ÉRDEKEID 100%BAN FIGYELMEN KÍVÜL HELYEZED, PLÁNE ÚGY, HOGY TE CSESZTED EL A DOLGOKAT. Plusz ne feledkezz meg arról, hogy amelyik kutya egyszer harap, az többször harap, vagy szteroidos kifejezéssel élve nincs egy kúra, csak első kúra. A megcsalás is ilyen. Nincs egy megcsalás, csak ELSŐ megcsalás. Amikor az ember áttöri azt a korlátot, akkor következő alkalommal még könnyebb lesz átmennie, hisz egyszer úgyis megtette, és "akkor sem lett belőle semmi". Szóval kíméld meg őt ettől kérlek.



"Mikor tudunk újra együtt nevetni?"

Soha. Ezt azért mondom, mert nagyon sok munka árán esetleg meg lehet csinálni. De te nem az az ember vagy. Te az az ember vagy, aki 1 hónap sikertelenség után már azt kérdezgeti, hogy még mennyit várjon. Szóval neked soha nem lesz olyan, hogy vele fogsz nevetni.



"Mikor nem fogja elutasítani az ölelésemet?"

Te milyen érzéssel ölelnéd a párod, amikor tudod, hogy meztelenül épp így volt összebújva egy másik emberrel, miközben odaadta a legintimebb részét neki? Milyen érzéssel csókolnád a párod, hogyha tudnád, hogy a szájában 1 hónapja másnak a nemi szerve járt? Hogyan tudnád megfogni a kezét, ha tudnád, hogy a kezével, amivel a te kezed fogja, más nemiszervét fogdosta?



"Mit tehetnék még azon kívül, hogy bocsánatot kértem, és próbálom bizonyítani, hogy szeretem?"


Leírtam.De leírom még egyszer. Hagyd el. Normális srácnak tűnik és nagyon úgy tűnik, hogy a lehető legnagyobb mértékben, apró darabokra törted szét a szívét. Minél többet maradsz vele, annál többet fogod kínozni. Szakíts vele kérlek.



Mindig meglep az, hogy az emberek hányféleképp """szeretnek""", és hogy mennyi olyan dologra tudják ráhúzni a szerelmet, szeretetet, ahol még az írmagja sincs meg. A szeretetbe az árulás nem fér bele. A szerelembe a megcsalás nem fér bele. So simple egy normális embernek. Mindenesetre sajnálom az ilyen embereket, mint te "kedves" kérdező, akiket soha nem fog senki sem igazán, hosszú távon szeretni, mivel aki nem tud szeretni, azt sosem fogja senki sem szeretni.


********Erkölcsi hegyi beszéd vége************

2012. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnap 17:10:


Egyrészt a hozzászólás alpári stílusa miatt "hurrogtak le", másrészt azért, mert nem a kérdésre válaszoltál. Ha az első válaszod is olyan lett volna, mint a második, akkor nem hiszem, hogy gond lett volna, még akkor se, ha csak a saját szemszögedből írod a dolgokat.

2012. nov. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!