Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és 24 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és 24 éves fiú kért arra h próbáljam ki vele a párkapcsolatot. [tanácsok jol jönnének nem vagyok vmi tapasztalt]! Mit gondoltok a lentebbiről?

Figyelt kérdés

már régebb óta kb 2 éve ismerjük egymást nemnagyon találkoztunk csak néha mert az ifi (foci) csapat tagja

és én kézilabda után mindíg ott maradok barátnőimmel megnézni őket

egyszer megvárt és furcsa módon hazakisért nemtudtam mit kéne csinálnom hát bele mentem...

csak fura volt mert nem vagyok az a csinos testalkatú csajszi.. lásd: 153cm-56kg szval nemtudom h most csak szívatott e erre felvett msn re beszélgettünk stb majd nemrégiben randira hívott és ott tette fel a kérdést h hajlandó lennék e vele kapcsolatba lépni

nemtudom mit kéne tennem mert félek is h csak átver meg stb. főleg attól h nem lesz elég amit nyújtok neki..

nekem nagyon tetszik a srác és nemtudom h mondhatom e h szeretem deh az biztos ha melettem van megszólalni is nehezemre esik


2009. aug. 14. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
a srác nem pedofil, csak türelmetlen :P
2009. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem jó ötlet összejönni vele. Ha az lenne a kérdés hogy 18vagy ő 28 akkor igen. De ha a 24 éves pasit nem zavarja a 14, nem komplett, még 16 kis fejcsóválással elmenne a mai világban. 17-nél idősebb pasi még a te korodban sok.
2009. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hülyít..vagy el akarja venni a szüzességed..egyszerre az ágyba akar vinni! Ilyeneknek nem érdemes igent mondani! Én úgy vagyok vele,hogy csak akkor járok valakivel ha szeretem!
2009. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Figyelj az alakoddal nincs gond, sokan szeretik az apró lányokat. A korkülönbség viszont az gáz. Én 21 éves vagyok, de 16 éves kor alatt nem is próbálkozok. Inkább keress fiatalabbat.
2009. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem bírná ki max 1-2 hónapig szex nélkül. Szal vagy rövidtávú kapcsolat lenne, vagy pedig lefeküdne veled de az meg neked nem lenne jó később. Azt meg nem hiszem h 24 évesen szűz lenne
2009. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
csak kell neki egy fiatalabb csajszi akit...a színjáték biztos megy!
2009. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Egy próbát megér, de bizonyosodj meg róla hogy, komolyan gondolja e.De ha tényleg szeretni fog ha megpróbálod akkor, nemsokat számít a 10 év különbség.
2009. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jól behülyít, és közbe röhögnek a többi focistákkal a markukba...ne add meg ezt az örömöt nekik...
2009. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele.Mit akarhat egy 24 éves felnőtt ember egy 14 éves kislánytól?

Magad is leírtad, hogy nem vagy tapasztalt még abban sem, hogy magadtól eldöntsd mit akarhat tőled egy 10 évvel idősebb férfi?akkor mit vársz?

És ha csak meg akar dugni?Szüleid mit szólnának..fel is jelenthetik... ha van eszed és nem akarsz nagyon nagyon csalódni, akkor nem foglalkozol vele.

Hidd el... nem véletlenül írtam ezt így le neked...

2009. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

kössz az erős kifejezéseket..

igen nemre döntöttem :S

pedig ari volt XD de sajnos igazatok van már én is így gondolom

2009. aug. 15. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!