Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Nemibeteg vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nemibeteg vagyok! Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés
Barátomtól elkaptam a trichomonas fertőzést.Az a vicc az egészben, hogy szűz vagyok.Valószínűleg úgy kaphattam el tőle, hogy együtt fürödtünk, az ő törölközőjét használtam, meg volt amikor az ő nemiszerve hozzáért az enyémhez.Anya nem tud semmit se arról, hogy mi pettingelünk.Én 16 éves vagyok, a barátom 17.Elmentem nőgyógyászhoz anyával.Ott kérdezték, hogy szexuálisan aktív vagyok-e, azt mondtam nem.Mert végülis tényleg nem, de el kellett volna mondanom, hogy pettingelünk vagy legalább annyit, hogy együtt fürödtünk a barátommal.És azon tanakodtak, hogy szüzen hogy kaphatok el ilyesmit, mert ez nemi úton terjed.Beszéltem a barátommal, ő nem tudta, hogy neki ilyen fertőzése van.Viszont egyikünk se tudja, hogy hogyan mondjuk el ezt a szüleinknek.De ki kéne kezelni, mert aztán megint visszafertőzzük egymást.Mit csináljak?
2012. nov. 17. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj anyuddal kettesben erről, mond el neki mi helyzet nem valószínű hogy tetszeni fog neki de jobb mint hogy egyáltalán nem tud róla. Amúgy a srác hogy kapta el?
2012. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit csinálj?

Téged kezelnek, nem?


Mondd a barátodnak, hogy keresse fel a bőr- és nemibeteg gondozót! Kezeljék őt is!


Senki se kérdezi meg tőle, hogy "partnere neve, életkora, lakcíme". Elég, ha annyit mond, hogy "a barátnőmnél ezt és ezt kimutatták, valószínűleg én hoztam neki, kérem, vizsgáljanak ki".


Egyébként a helyedben hagynám a csávót.

2012. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
visszamész a dokihoz és megmondod hogy nem teljesen mondat el az igazat, mert a hivatalosan vett közösülés nem volt, azonban már fürödtettek együtt és petting is volt... elviszed a barátodat is hogy őt is kivizsgálják hogy biztos hogy tőle kaptad e el (nem pedig más törülközöjétől - mert közös fürdözéssel is terjed) illetve hogy ő fertőzőtt e, és részt vesztek a 10 napos kezelésen-- utána vizsgálat alapján megállapítják hogy sikeres volt e a kezelés és ennyi... - és lehetőleg amig fent ál a fertőzés ne lépjetek mással intim kapcsolatba
2012. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele beszélni, nem olyan a kapcsolatunk.Teljesen kiakadna, és aztán az egész család megtudná.Nem tudom ő hogyan kaphatta el, hiszen szűz még.
2012. nov. 17. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szép kapcsolat lehet ha beszélni sem tudsz vele :/
2012. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a férfiakban általában tünetmentesen lappang-... ő is elkaphatta egy fürdöben vagy ha egy régi barátnőjével hasonlóan közös törülközőt használt...


ha azt nem is akarod elmondani hogy pettingeltettek mond azt hogy az ő törülközöjét használtad mikor nála voltál... (ha anyud rákeres neten a betegsére benne van a leírásbna hogy ezzel is terjedhet)

2012. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok az első barátnője, és már évek óta nem volt fürdőben.Én voltam fürdőben nyáron sokat, nővéremmel együtt, viszont neki semmi baja nem lett.Arra is gyanakszom, hogy amikor nálluk fürödtem, akkor adott egy törölközőt, hogy abba törölközzek meg, és lehet, hogy az apja használta azt a törölközőt, és tőle kaphattam el valamit,mert ő már sok nővel volt.Ezt elmondtam anyának, ő is így gondolja, hogy akkor csak az apjától kaphattam.
2012. nov. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!