Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam a barátnőmnek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátnőmnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy volt,hogy ma találkozunk és én hazudtam neki miközben szeretem!

Battlefield az oka nagyon rá vagyok kattanva de már bánom mit tegyek?

Most bűntudatom van mert azt is mondta,hogy ő is otthon marad.



2012. nov. 17. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tartogasd a Battlefieldet nehézidőkre, amikor már nincs lucskospunci kéznél! Addig viszont mindig őt kell választanod minden helyett! 20/F
2012. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cink. Én a CoD-ért sosem hazudnék a barátomnak, tudja hogy egy kocka állat vagyok, de mindig ő az első. Ha fáradt vagyok, vagy tunya, rosszkedvű, inkább gép, mert nincs értelme a talinak, és tudja jobb ha kilövöldözöm magam. Sztem mondd el neki..bizalom...érted...de ezért nem fog szakítani:D
2012. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy nem vagy normális.De ez még a megbocsájtható kategória.

Sok sikert haver!

2012. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
the_sunset_limited te most meleg vagy? vagy nem értem.
2012. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lány -.- oh man
2012. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hö? lány vagy és codozol? az fäsza :D


hogymegy a black ops2? esetleg van amilyenet megvetted? vagy melyik a kedvenced? :D

2012. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az még nincs meg, de a legújabb moha igen. Bár nem vagyok MW fanatikus.
2012. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, én cod2-t tolom, meg cod1 UO szintén barátomnál. Vagyis az öccse játszik. Barátommal, hát, egy városba tanultunk, egy busszal jártunk be. Ő messze van az ilyen kocka világtól...

Több játék nem igazán van, amennyit tudok, codozom. Online strat. gamekkel játszok még. Sima játéknak Amnesia bu*i vagyok, Penumbra, meg ilyen horror játékok.

PL a srác által említett Battlefield, (nálam 3) megvolt, és nem játszottam ki, ahogy az elsp B.O.-t sem. Pedig a gépem röhögve vinné, és minden ismerőstől csak azt hallom hogy hülye vagyok:d

Venni játékot nem vennék, minek? Tört szeró van, pénz meg mehet jobb helyre is. Persze álmom egy oylan kis zúg mint ami a PC guruba is látható, és hétfőtől készül a játékpolcom. Elsőnek természetesen az origi cod2. Már jön idefele:P Vicces áron..havertól:P

2012. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nem hétköznapi lány vagy ilyen téren az biztos, én is meglepődtem kicsit. Olyat ismerek aki nfs most wantedezik.


Úgy voltam vele hogy én se veszem az mw2-t, de cdgalaxisból akciós előrendelés 8 papír volt, ez meg nem olyan sok. Mondjuk keresek is.

A zúg alatt pc-t értesz? Mert most milyen géped van hogy simán viszi a BO-t? :D Most azt is szét, meg össze tudod rakni?:) Én gamestaros vagyok inkább mint "pcgurus".


Nekem polcon már figyel pár eredeti játék: the orange box, BF3, MW2, quake4

Mondjuk én nem játszok olyan hú de sokat, csak olyan heti 5órát max. xfire nicked? írhatod privibe is azt

2012. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja cod2-t mióta tolod? nem ismered 2319-t? :D
2012. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!