Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnök asszonyomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a főnök asszonyommal és egy alkalmazottal is! Mit csináljak? Bonyolúlt!?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom egy 320 ágyas hotelban szakácsként.Elég sokan dolgozunk ott.Ez egy családi vállakozás és egy gazdag család kezében van,ami annyit jelent hogy ők is ugyan úgy dolgoznak mint mi,papa,mama,anyu,apu gyerekek és rajtuk kívűl még kb 25-30 alkalmazott.A sztori úgy kezdődött hogy tetszettem egy helybeli lánynak,egyre jobban nyomúlt rám és az idő elteltével szó szerinte rám mászott.Szexeltünk párszor.Nincs senkim,magányos voltam már és szükségem volt valakire.Igen ám,de mint kiderűlt a főnök asszonyomnak a szokottnál szimpatikusabb vagyok és voltam már az elejétől kezdve neki.Kiderűlt számára hogy az ottani osztrák csajjal össze szűrtem a levet,erős ostrom alá vett engem.Elsőre nem tudtam mire vélni,gondoltam magamba biztos tudtomra akarja adni hogy én mint keleti magyar jobb lesz ha vissza veszek és nem próbálkozom osztrák lánynál.Valójában a lány probálkozott nálam de ezt ő nem tudta...de nem is ez volt a lényeg mint kiderűlt.Engem már az elejétől kispécizett mert bejöttem neki és ez csak akkor derűlt ki számomra amikor egyszer munka után mondta hogy várjak amíg elmegy mindenki mert váltani szeretne velem pár szót.Mondom jó rendben most leszek biztos kirúgva.Munka után párszor este meghívott minket egy pár sörre.Most egyedül kezdtünk el ketten inni,egyre jobban bele melegettünk a beszélgetésbe és egyre több sör fogyott el a beszélgetés közben.Már ekkor mindenki el ment csak mi voltunk ketten,egyszer csak elkezdte simogatni az arcom és a lábam.Gyenge pillanatban voltam és már spicces is voltam így lassan a lényegre tértünk...másnap kapcsoltam hogy mit csináltam és mibe keveredtem.Baj ezzel nem lenne,a baj az hogy van férje és két 8 éves gyereke.A férje akkor nem volt ott éppen mert valami üzleti úton volt,de ő is ott dolgozik nap mint nap.Ez egy hete történt ha kiderűl akkor engem úgy kib@sz onnan mint annak a rendje.Jól fízető állásom van itt és viszonmlag jó pozicióba kerültem egy külföldihez képest.Nagyon jó fízetésem van itt,de ha megtudja a férje akkor nekem annyi és elveszítem a munkámat.Mit tegyek??Félek hogy valahogy megtudja a férje....
2012. nov. 18. 12:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja 27 éves férfi vagyok...
2012. nov. 18. 12:57
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha ennyire rezelsz akkor ne reklámozd azt kész, nyilván a csaj se fogja, ennyire egyszerű.

Most igazándiból ha kiszivárog se értem, hogy mi vesztenivalód volna, legfeljebb kivágnak, de ezt megtehetik sokegyéb más okból is, keresel más kulimunkát, annyi lesz a kellemetlenség a te oldaladról.

Legrosszabb esetben elveszi a fejét, és bemos egyet, te meg cserébe feljelented, mert labancéknál az ilyet még komolyan is veszik. De ez a legkevésbé valószínű eshetőség.

2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen egy könnyűvérű nő. Aki féltékeny volt egy nála szebb, fiatalabb nőre és nem érdekelte a családja meg semmije, ki akarta vívni az elismerést, ami ugye nem sikerült, mert nem úgy gondolsz rá, mint életed legjobb numerájára, tehát nem lehetett egy nagy szám.


Röhögj rajta és tagadd le,mondd, hogy álmodta, egyik ismerősömnek halál komolyan bejött ez a sztori :D

2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A magyart írásban azért még gyakorolhatnád, ennyi még jár a mondókához.
2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne csinálj semmit, de azért nagyon ne érjen váratlanul, ha kirúgnak.


A nőnek sem érdeke, hogy mindez kiderüljön, szóval valószínű nem lesz belőle ügy.


Ha a nő folytatni akarja, akkor meg nyilván megmondod neki, hogy neked nagyon fontos ez az állás, (és bár tetszik, de nem) akarod se az ő házasságát, se a saját megélhetésedet kockáztatni.

2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha folytatni akarja játszd el, hogy nem emlékszel semmire, fogalmad sincs miről beszél.


Amúgy baromi kapós lehetsz :DDd

2012. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Barátom ezt elbäsztad...A főnökasszonyt kultúráltan le kellett volna hesegetned magadról,akkor nem jutott eszedbe,hogy veszélybe kerülhet a munkát,meg férje van?

Ezek szerint túl jól megy neked.

2012. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na már megint itt van ez a csodálatos elme a képzelgéseivel.

Megtippelem mennyi idős vagy, ha telibetrafálom igérd meg hogy bevallod full blődség amit irsz, oks?

16?

2012. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 13:01


Semmi köze hogy megy nekem..4 éve dolgozom itt.Nincs itt senkim,egy pár magyar van a közeli falvakban azokkal szoktam néha össze futni.Ha a magány elkapja az embert akkor kegyetlen tud lenni az az érzés...ilyenkor az ember könnyen elgyengűl,plusz a pia is rátett a dologra.Erősnek kell lenni hogy az embert ne kapja el az érzelmi hullámvölgy..

2012. nov. 18. 13:05
 10/13 intrepid ***** válasza:
Nem kell, hogy megtudja. Valami a hölgy házasságában nem lehet rendben ha így levadászott téged, engem is hozott már kikerülhetetlen helyzetbe főnökasszonyom, nem olyan ritka dolog a te eseted, az a baj ezzel, ha nem teszed meg, akkor a főnökasszony rugat ki. Ha megteszed, és lebuktok, akkor a férj rug ki esetleg. Nem irigyellek.
2012. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!