Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi nyert a lottón és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nyert a lottón és elhatározta, hogy a pénzösszegből bebizonyítja, hogy mennyire a pénzre mennek a csajok és erről egy blogot is írt. Nem ismeri valaki a címét?

Figyelt kérdés

Még nyáron meséltek nekem erről a blogról, és mondták, hogy nagyon érdekes.


A fickónak 4-ese lett a lottón, ilyen 800 ezer-1 millió Ft körüli összeget nyert, és nem volt annyira nagyon rászorulva, ezért elhatározta, hogy csak csajozni és flancolni fog belőle. Az eseményeken, randikat pedig megírta egy blogban, de már befejezte.


Amúgy a blog annyira népszerű lett, hogy jóval többet keresett a reklámokból, mint a lottónyereménye.


Szóval nem emlékszik valaki ennek a blognak a címére?



2012. nov. 18. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem halottam rola:D De am ennyi pénzből bebizonyitotta??? Az igen:D
2012. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom a címét

de! egy tudományos kísérletnek meg kell felelni egy sor kritériumnak...csakis ebből lehet következtetéseket levonni

ha valaki úgy áll egy kísérlethez hozzá, h márpedig ez lesz az eredmény, akkor az is lesz!

nem mondom, h nincsenek pénzéhes emberek, mert vannak!

csak egy kritikát akartam írni

2012. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát erre most már én is kiváncsi lennék.

:)

2012. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de ha ez igaz, jó üzleti érzéke van a srácnak, az biztos. :)
2012. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam erről, de kíváncsi lettem én is.
2012. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Voilá: [link]
2012. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én olvastam és ugy emlékszem 2 milliót nyert.
2012. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megtaláltam:


[link]

2012. nov. 18. 21:38
 9/14 A kérdező kommentje:
Na éppen beírták.
2012. nov. 18. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Na ez érdekesnek ígérkezik. Bár mindenféle bizonyíték nélkül a nyereményt illetően ez akár egy sok fantáziával megáldott ember agyszüleménye is lehet, puszta kitaláció, mese.


Mondjuk érdekes ez a "csajok a pénzre mennek" megközelítés is.

"Röviden a lényeg; nyertem a lottón 1.6 millió forintot, amit csajozásra fogok felhasználni. Pontosabban olyan csajokat akarok felszedni, akiket pénz nélkül megközelíteni sem lehet. Hárman vagyunk az akcióban, egy barátom Gábor és egy külső segítőm egy stylist, aki segít "menő"-nek lenni."


Tehát eleve azokat a lányokat pécézi ki magának akiknek pont ez kell. Ha végig ilyenekről fog írni akkor meg értelmetlen az egész bizonygatási kényszer, hiszen pont olyan nőkkel randizik akinek csak a pénz számít.

2012. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!