Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi nyert a lottón és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nyert a lottón és elhatározta, hogy a pénzösszegből bebizonyítja, hogy mennyire a pénzre mennek a csajok és erről egy blogot is írt. Nem ismeri valaki a címét?

Figyelt kérdés

Még nyáron meséltek nekem erről a blogról, és mondták, hogy nagyon érdekes.


A fickónak 4-ese lett a lottón, ilyen 800 ezer-1 millió Ft körüli összeget nyert, és nem volt annyira nagyon rászorulva, ezért elhatározta, hogy csak csajozni és flancolni fog belőle. Az eseményeken, randikat pedig megírta egy blogban, de már befejezte.


Amúgy a blog annyira népszerű lett, hogy jóval többet keresett a reklámokból, mint a lottónyereménye.


Szóval nem emlékszik valaki ennek a blognak a címére?



2012. nov. 18. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi párkapcsolatban úgyis akkor derül ki, amikor hirtelen anyagi változások meg egyéb problémák történnek!


Akkor vajon hogyan reagál a másik?


De én azt vallom, hogy az ideális, ha tényleg nagyjából hasonlóak a pénzköltési és pénzkereseti szokások a felek között. Jobb ha hasonló a hasonlóval van együtt. Akkor mindezektől függetlenül,legalább pont az anyagi dolgokat könnyebben kiküszöbölik.

2012. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
engem is erdekelne
2012. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bakker, két órán keresztül ezt olvastam, de nem lettem okosabb. Azt tudtam hogy rengeteg a pénzéhes nő, nem is célom ilyen nőkkel szexelni...
2012. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olvastam, és arra azért felhívnám a figyelmet hogy többsésgen olyan nőket is választott ki akiknél ez várható volt...

ha valaki ilyen helyekre megy mint ő semmi meglepő nincs az eredményben de ez nem tükrözi az összes nő izlését

2012. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!