Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy miattuk gyúrunk?

Figyelt kérdés

Nekem eddig mindegyik nő mondta,hogy nem kell nagyobb kar,meg mellizom,mert már így is jó,nekik ez tetszik..haveromnak is mindig ezt mondják.Hogy ne gyúrjon tovább,mert így tetszik nekik.DE! Honnan veszik a nők,hogy miattuk járunk edzeni? Persze,biztos van pár ember aki ezért edz,de a legtöbben a nagyobb erő,önbizalom,jobb egészség megszerzéséért járnak a terembe.Én képtelen lennék úgy élni,hogy nem bírok el 90 kilót,nem tudok kinyomni 70 fekvőt..Az csak plusz,hogy a nőknek is tetszik az izomzat.(egy bizonyos mértékig)

De kedves nők,miért gondoljátok azt,hogy a férfiak csakis miattatok járnak edzeni?



2012. nov. 18. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elég sokmindent hisznek a nők magukról. Gondolom vannak olyanok is akik csak azért gyúrnak.
2012. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert van aki miattunk. De pl ti férfiak miért hiszitek h csak miattatokk nézünk ki jól? Ahogy ti is szerettek jól kinézni, és önbizalommal teljesen végigmenni az utcán, úgy mi is.
2012. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert sokan ezutan tukorben 500 kepet csinalnak magukrol es lokik ki fb-re. Tehat ebbol eleg nem azt gondolni.
2012. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
eleg nehez nem azt gondolni
2012. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazad van Sunset,rájöttem,hogy általánosítok bocsánat.De amit írtál,azt eddig se hittem.
2012. nov. 18. 21:41
 6/18 anonim ***** válasza:

Áh, ezt már szeretem mikor rájösztök h általánosítani nem szabad. Figy, vki tlg ezért csinálja, vki maga miatt, vki az erő miatt, vkinek meg ez az életstílusa. Ennyi..a nők meg javarészt üresfejű tyúkok, vagy dugd meg őket, v keress egy jóra valót, akit boldoggá tehetsz. Ennyi...:DDD

Hajrá FERENCVÁROS!

2012. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ASOT ***** válasza:
ÉS miért szólják le a nők a férfiakat, hogy a mellüket bámulják, amikor ők rakják ki és nekik nagy a dekoltázsuk?? na?? :)
2012. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nem hiszem. Nekem nem tetszik a kigyúrt test, úgyhogy miattam a kutya sem gyúr az biztos. :D
2012. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez tetszett :)

"ÉS miért szólják le a nők a férfiakat, hogy a mellüket bámulják, amikor ők rakják ki és nekik nagy a dekoltázsuk?? na?? :)"

2012. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

.....hát általában minden férfit heteroszexuálisnak tekintünk, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője....

Ezért gondoljuk azt, hogy a férfi nekünk, nőknek akar tetszeni.

Magadnak tetszel...hát majd magadnak fogsz kedveskedni is. :D


"Csakis" miattunk... pfff... ezt hány nő megkérdezésével szűrted le?!


Őszinte és igaz véleményem: nagyon lesza.rom, hogy miért jár egy pasi edzeni, csak az érdekel, hogy mennyire néz ki jól meztelenül.

2012. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!