Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok rajta kiigazodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Évek óta reggel egy busszal megyünk suliba, (ugyanoda járunk), sokszor hazafele is együtt jövünk, és valahogy most jutottunk el oda, hogy észrevettem, mint FIÚT, és elkezdtem figyelni. Feltűnt, hogy folyton igyekszik a közelemben lenni, a közelemben ül le, szinte közvetlen mellém áll, ha várjuk buszt, de nézni csak ritkán néz rám. Azt is akkor gyakrabban, ha nem egyedül van, általában lányokkal többet látom, de vannak fiú haverjai is. Szóval elég népszerű, de nem nézem ki belőle a "felszedlek egy éjszakára" srácot, mert nem olyan. A suliban is szokott nézni, bár nem sokszor látjuk egymást. Egyik nap történt, hogy a haverjával beszélgettek és a haverja vett észre először, hogy arra megyek, elhallgatott (mert épp ő beszélt), rám nézett, és mindketten engem bámultak, amíg elhaladtam előttük.

Viszont azzal, hogy nem szemezünk nem tudok mit kezdeni...? És hogy hetek óta nem lép? Ennyi lánybaráttal ilyen gyáva? Kétlem. Nekem nem lenne ellenemre a dolog, ha végre összeszedné magát vagy akármi, de már belebonyolódtam. Most akkor csak hülyítene?



2012. nov. 19. 19:28
 1/8 anonim válasza:

Szija!

A leírtak alapján vagy nem mer megszólítani és zavarban van vagy csak szórakozik , és hülyít...

tudom , hogy milyen nehéz de én a helyedbe rákérdeznék nála ha élőbe nem mered , mondjuk fb-n hogy mi a szitu?

nemtudom segitettem e , hirtelen ennyi jutott eszembe (:

2012. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyáva és tapasztalatlan, amiatt nem flörtöl.

mondj neki vmit, miközben várjátok a buszt. Pl: "hú de hideg lett ma, tegnap még nem volt ennyire... Mindjárt ide fagyok" Vagy valami ilyesmit.

Nézz rá, közben mosolyogj, onnantól pedig már fog jönni magától. H a nem akar beszélni veled, azt úgyis észreveszed és akkor hagyd, ne erőltesd :)


25/L

2012. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ide fagyok? :D Ezen jót nevettem, mármint csak azért ahogy elképzeltem a szitut. :) Én mondjuk arra gondoltam, hogy megkérdezhetném hány óra, és ha akarja akkor csak veszi a lapot, nem? Mármint arra értem, hogy ha odamennék hozzá. :) Bár elég félénk vagyok, valószínűleg bele fog telni pár napba, mire összeszedem annyira a bátorságom, pláne így, hogy elég kétértelműen viselkedik...

Tegnap meg azelőtt meg azt csinálta, hogy rám nézett és amikor látta, hogy "megvagyok", gyorsan elfordult (?), persze mind a kétszer volt valakivel. Úgy tudom, barátnője nincs. Viszont sok a lány barátja, mint írtam és 21 éves kb. Így is lehet ennyire bátortalan?

2012. nov. 21. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Attól függetlenül, hogy sok lány barátja van.

Azt írtad, hogy folyton a közeledben lődörög. Akkor kéznél van a buszmegállóban :) Nyugodtan mondj neki bármit. Akkor kérdezd azt, hogy "mennyi az idő?" Megmondja mennyi, mire te: "jöhetne már igazán a busz, mert rögtön idefagyok. Szerinted most be lesz kapcsolva a fűtés? Múltkor hazáig vacogtam..." :D

Valamivel folytatnod kell, mert lehet, hogy megmondja az időt, aztán megkukul, nem tudja zavarában folytatni a beszélgetést :)

2012. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom nagyon bejön neked ez az "odafagyok" téma. :D Még este elalvás előtt néztem telóról a választ, és ezzel álmodtam. :) Lehet, hogy megvárom ezzel, amíg hidegebbek lesznek, mostanában úgysem jön hazafele. :( Csak suliban látom, mint ma is: amikor észrevett halványan elmosolyodott maga elé, de amúgy többször észre sem vett, pedig én még láttam egy csomószor. :(
2012. nov. 22. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem észrevett, csak úgy csinált, mintha nem :D

Tapasztalatlan és lehet, hogy meg is ijedt egy picit attól, hogy tetszik neked.

2012. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz, most hogy írtad belegondoltam, és én is szoktam ilyet csinálni, hogy a szemem sarkából észreveszem, de nem nézek rá. :)
2012. nov. 22. 16:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mást nem nagyon tudok csinálni, mint hogy leszólítom valamilyen indokkal? Szuper, mire erre sor kerül az egy év... :S :) Köszönöm a tippet! :)
2012. nov. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!