Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire zárkózott és félénk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem merek továbblépni egy ponton, ha az érzelmekről van szó egy lánnyal kapcsolatban. Nem merem nekik feltenni a kérdést hogy járnának-e velem mert félek a reakciójuktól a visszautasítástól. Nem volt még barátnőm. Nem vagyok egy beszédes fajta általában sőt mindig ő tart engem szóval. Látom hogy adja a jelzéseket(mélyen a szemembe néz, vonaton hozzámbújik) látom rajta hogy jól érzi magát a társaságomban de egyszerűen félek a válaszától hogyha megkérdezném tőle akar-e járni velem. 20/F
2012. nov. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell félni a választól, mert semmi rossz sem fog történni veled, akár igent mond, akár nemet. ha félsz szóban, írhatsz neki levelet is.
2012. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó ember, de irigylem a helyzetedet.

Vegyél már magadon erőt, hát a tiéd a csaj!! Valahogy szedd össze magad, igyál meg egy felest, vagy hallgass olyan zenét ami erőt ad.

Hidd el hogy a csaj se fog örökké rád várni!

2012. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus, nehogy megkérdezd, hogy "Szia, nem akarsz járni velem?", mert akkor kiszalad szerencsétlen lány a világból. Nem az oviban vagyunk! Hívd el valamilyen olyan programra/helyre, ahová csak ketten mentek, hidd el venni fogja a lapot...
2012. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nebasszálfel kérdező...:D
2012. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott a baj,hogy a nevelés csődje vagy te is mint én. A szüleidtől nem kaptál megfelelő nevelést, szarul szocializálódtál, rossz egyéb környezetbeli hatások is értek, amiknek a következtében zárkózott, kudarcoktól rettegő emberré váltál. Az elmélet ez. Az ilyet kur vanehéz korrigálni! Sok ilyen ember van,aki útál nőkkel pofázni, csak ugye puncizni meg finom volna. Sajnos határozottság nélkül bebukod. Egyébként nem értem amit írsz, hogy mit pö csölsz még, mert ha egy vadidegen lányhoz nem volnál képes odamenni, az full érthető, elfogadható, de ha már annyira bújik hozzád, meg annyira egyértelmű, ott már szinte érthetetlen a reakciód. Én úgy gondolom, hogy egy nő csak úgy a szimpla másodosztályú szintű barátokhoz nem bújik csak úgy oda.
2012. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!