Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy belefára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy belefáradt ebbe az egész párkapcsolati témába?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, amikor már nem érint meg az egész téma, ennyi csalódás után csak a nagy ürességet érzem. És nem vagyok kamasz, huszas éveim elején járok és most döbbentem rá, hogy ennek az egésznek számomra már nincs semmi értelme...Az aki boldog kapcsolatban megértem, hogy máshogy gondolja persze. Úgy igazából nem várok válaszokat,csak kiírtam magamból.
2012. nov. 20. 01:38
1 2
 1/18 panini ***** válasza:
Én átérzem. Nekem meg abból van elegem, hogy az emberek többsége szerint nincs értelme az életnek párkapcsolat nélkül. Gratulálok nekik.
2012. nov. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Elolvasva.

Szerintem pihenj, aztán majd újúlt erővel holnap folytattod a világ megmentését.


23/F

2012. nov. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia, lelkitárs. ;) Pontosan ezen megyek kresztül én is.


21/n

2012. nov. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 panini ***** válasza:
Abból meg végképp elegem van, hogy nem tudok úgy felszállni egy tömegközlekedési eszközre sem, hogy mögöttem ne cuppognának fülig szerelmes kiskamaszok.
2012. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Agyamra ment a kreszkönyv, (meg a sok könny).
2012. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerelmespárt látok, azt gondolom, hogy élvezzék ki, úgyse tart sokáig....
2012. nov. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
előző, az nekem is.:D
2012. nov. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2es válaszoló: eszem ágában sincs megmenteni a világot. A világ olyan amilyenné az emberek tették.
2012. nov. 20. 01:48
 9/18 lila nyuszi ***** válasza:
Amíg van bor, csoki, youtube addig tűrhető az élet. (y)
2012. nov. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 lila nyuszi ***** válasza:
Szerelem, öl, butít, nyomorba dönt.
2012. nov. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!