Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri meghódítanom ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri meghódítanom ezt a lányt? Vagy kinövi ezt?

Figyelt kérdés

Nem hiába ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést, mert nem szeretném, ha tinik válaszolnának rá.


A helyzet a következő. 24 éves pasi vagyok. Van egy 21 éves lány, akivel randiztunk. Érdekes a háttér, mert a lány anyukája az én egyik lánybarátomnak a barátnője.

Úgyhogy első kézből tudom, hogy bejövök a lánynak, DE...

a lányról tudni kell, hogy szűz és gyermekkorában gonoszkodtak Vele az iskolában. Ezért eléggé visszahúzódó.


Nekem tetszik külsőre, meg a személyisége is tetszik. Viszont úgy érzem, hogy a rossz élmények és a benne kialakult negatív önkép miatt sosem tudna szeretni engem. Mindig lenne két lépés távolság.

És én nem ilyen kapcsolatot szeretnék.


Vajon ez meg fog változni az idővel? Tehát lehet hogy majd feloldódik mellettem, és képes lesz szeretni engem úgy, ahogy én szeretném Őt?


Mert ha ebből csak egyoldalú kapcsolat lehet, akkor még az elején kiszállnék belőle, mert nekem ilyen nem kell.

(előző kapcsolatom is egyoldalú volt, és sok idő kellett hozzá míg felépültem belőle)


2012. nov. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni. Szerintem idővel feloldódik, csak legyél türelmes hozzá.
2012. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én életemben nem jöttem ki jól egy osztályommal sem, mindig más voltam mint a többiek, nem azt csináltam mint ami az aktuális divat volt.

Sokat szivattak főleg középsuliban, állandóan csesztettek.

Baromi visszahúzódó voltam, senkivel sem bírtam egy mondatot sem beszélni.


Tehát van tapasztalatom :)


A párom mellett már a találkozásunkkor feloldódtam, pár év alatt teljesen rendbe jöttem.


Tehát ha szerelmes beléd, fel kell hogy oldódjon.

Ha nem, nem is érdemes próbálkozni.

2012. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem a szerelem kicsit később alakul ki.
2012. nov. 21. 21:18
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor még érdemes próbálkoznom szerintetek?
2012. nov. 21. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vágj bele, ja. Esetleg, ha nem működne még mindig ki tudsz szállni. Viszont arra figyelj, hogy ne rosszabb állapotban hagyd ott, a mostaninál.
2012. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha egy nő gondolatait olvasnám. Nem lenne ezzel semmi baj, ha nem 24, hanem 14 éves lennél. De te nem 14 éves vagy.

Istentelen kuszaság, követhetetlen gondolatmenet, mintha egy nő kattogna valami egetverően fontos dolgon.


Már azt sem tudod mit akarsz kérdezni, a főkérdés is értelmetlen. Megéri meghóditani vagy nem mert majd kinövi ezt? Nem akkor éri meg meghóditani HA ezt remélhetőleg kinövi?

Meg képes lesz úgy szeretni ahogyan majd te? Miért, te hogyan fogsz szeretni, vezesd már le a terveidet a következő 10 évre légyszives. De ha nem változik meg akkor majd te kiszállsz - bár te képes vagy szeretni ugye - de neked úgy már nem kell. Mert neked volt rossz tapasztalatod.

Na ne hülyéskedj, rossz tapasztalat, te szegény, jaj de rossz lehet. Hogy segitsünk hogy fel tudd dolgozni, itt vagyok, mesélj, dumcsizzunk róla. Mi volt az, nem kaptál sütit szülinapodra?


Ezt a hülyeséget ember, mi vagy te valami tinilány?

Menj néha férfiak közé is, hamarabb gatyába ráznak mint gondolnád, teljesen más szemmel figyeled majd a világot.

2012. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél férfi és csináld a dolgodat ezt a negatív önképes dolgot meg felejtsd el a 'csába. Mutasd meg a lánynak hogy milyen amikor valaki törődik vele.
2012. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

red4me a nyelvtannáci :D.


Érdekes módon a többiek meg én felfogtuk a kérdést és értelmezni is tudtuk. Na mindegy.


Ha bejön neked a lány, és tudod, hogy Te is bejössz neki, akkor hol itt a probléma? Adj magatoknak egy esélyt, ennyit mindenképpen érdemeltek. Nem hiszem, hogy annyira durván gonoszkodtak volna vele a suliban, hogy ez maradandó személyiségzavart, változást okozott volna nála. Nyilván csak szimplán zárkózottabb és megválogatja azokat az embereket, akiknek megnyílik. Az meg, hogy szűz, hát na, így alakult. Nem jelent semmit, majd elmúlik egyszer :D.


Én mindenképpen megpróbálnám, főleg úgy, hogy nem lőhetek bakot, mert tudom, hogy nem árnyékra vetődök :).

2012. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!