Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért bámultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért bámultok egy fiút egész úton?

Figyelt kérdés

Nem értem miért engem bámult egész úton egy szép, vonzó, szőke, formás, alacsony lány, amikor én ronda fiú vagyok szerintem és néhány lány is lerondázott már. Vagy lehet, hogy annyira ronda vagyok, hogy muszáj volt végig engem bámulnia.

Mert úgy volt, hogy a barátnőjével ültek és csak, amikor mondott valamit a barátnője, akkor nézett rá egy pillanatra csak, aztán mint valami mágnes végig rajtam volt a tekintete és már zavarban is voltam kicsit, hogy mit nézhet ennyire, szerencsére napszemüvegben voltam, mert különben lehet nem bírtam volna a kényes szitut.



2012. nov. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a kérdést. Az ember nem csak akkor néz meg egy másik embert, ha tetszik neki, olykor akkor is, ha nagyon nem. Ilyenek vagyunk mi emberek. Különösen a nagyon szép emberek lelnek valami perverz örömet a csúnyábbak nézegetésében, mert magukban azt gondolják, de jó, hogy én szépnek születtem. Ettől függetlenül soha nem tudhatod, hogy kinek tetszel, és kinek nem.
2012. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt gondolta hogy "Apám itt bámulom egy fél órája ez meg még csak rám se mosolyog....mindeggy ilyen töketlen nem kell nekem.."


vagy azt hogy "egy ronda pasi rám merne mosolyogni van olyan tökös? Jól gondoltam nem.... Akkor mindeggy is"

2012. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj te szerencsétlen. Biztos azt hitte hogy ki a franc ez, aki beltérben, ráadásul ősszel napszemüvegben van. Máskor inkább vedd le, amúgy is mindjárt december van van, és viszonozd a pillantásait, mosolyogj rá, aztán ha visszamosolyog akkor biztosra veheted, hogy nem azért bámult mert égbekiáltóan ronda vagy. Aztán ha elkezdtek szemezni és utána leszólítod, lehet belőle bármi. Bátorság, hiába hiszed hogy van veszteni valód, nincs.


18/F

2012. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nahát ezt elég értelmesen írtam le de remélem érted a lényeget.
2012. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nem most történt, hanem nyári időben.
2012. nov. 22. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy csak mondták egymásnak hogy nézd milyen ronda az a fiú ott.

bár ez elég bunkóság lenne :o

2012. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is fura, hogy a barátnője rám sem nézett, mintha nem is léteztem volna. Az a szőke lány meg úgy nézett, mintha le sem tudná venni rólam a szemeit.
2012. nov. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!