Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogszabályzója lesz neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzója lesz neki ezért nem akar kapcsolatot.! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 hónapja megisemrkedtem egy lánnyal,akivel elég sokat bezélgettünk és találkoztunk is párszor.Szimpatikus vagyok neki és ő is nekem,vagy is inkább azt mondanám hogy ő nagyon nekem.Tetszik a természete és külsőre is az ideálom úgy mond.3 hete beszéltünk telefonon és elég rossz kedve volt és mondta hogy fogszabályzója lesz mrt hogy az állkapcsával valami gond van és a fogai is hátu meg elől egy két ehyeln rosszul állnak...nekem nem tűnt fel.De az orvos azt mondta mindenképpen kell.Rossz kedvű volt és kitért rra is hogy így el sem tud képzelni egy kapcsolatot és hogy 1.5 évig lesz a szályába.Én fnoman célozgattam hogy szerintem semmi géz nincs ebbe hiszen manapság már sok felnőttnek van és nem számítt ez cikinek.Mondtam neki hogy szerintem semmi gáz nincs ebbe és ez nem lehet tényező ilyen szempontból hiszen nem örökre lesz ott.Elég sokat beszélt róla így sejtettem hogy biztos nagyon zavarni fogja a dolog,de azt nem gondoltam volna hogy annyira hogy már 2 hete nem beszél velem.Hívtam már párszor és próbáltam facebookon is elárni.Ott írtam is neki de nem jött rá válasz pedig tudom hogy belépett közben már.Tudom hogy azért viselkedik így mert azt gndolja hogy úgy biztos ciki lenne vele meg hogy vissza taszító lenne nekem,legalábbis ő ezt gondolja ami részemről nem igaz.Hiszen kifejtettem erről a véleményem és valóban így gondolom hogy engem marhára nem zavarna.Én elhiszem hogy rossz az itt a szájba,de ez miatt ennyire elhatárolódni valakitől?Nem tudom mit csináljak mert nagyon kedvelem őt és szimpatikus nekem és eltudnék vele képzelni egy komolyabb kapcsolatot is.Azt is tudom hogy ő is,de nem kellene hogy egy fogszabályzó az esetleges boldogságunk közé álljon és ez gátló tényező legyen.Már nem tudom mit csináljak mert zaklatni sem szeretném és üzenetekkel bombázni.Igazából kétszer hívtam és egyszer üzentem neki fb-n a 3 hét alatt de semmi reakció.
2012. nov. 22. 20:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő 25 én 26 vagyok
2012. nov. 22. 20:20
 2/9 A kérdező kommentje:
Huu szörnyű lett ez az írás ne haragudjatok de elég fáradt vagyok:D Remélem azért érthető volt:D
2012. nov. 22. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem nagyon tudsz mit tenni. Esetleg valami ismerősén keresztül? Vagy neked nem kéne esetleg fogszabályozó, teljesen szabályosak a fogaid? :)


Amúgy remélhetőleg ha meglesz neki, egy idő után túlteszi magát rajta, és talán újra hajlandó lesz beszélgetni :)

2012. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ez hülyeség, nekem is van fogszabályzóm és emiatt ne legyen kapcsolatom? Ez csak egy gyenge kifogás volt tőle... Most ne írogass, ne hívogasd, hagyd, hogy rájöjjön, hogy ez tényleg mekkora hülyeség volt.
2012. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 20:29


Nem nekem nem kell:):) De ha ezen múlna akkor esküszöm tetetnék fel magamnak én is::):)

2012. nov. 22. 20:33
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 20:30


Nem hiszem hogy kifogás ez,ha valaki egy kis hiúbb fajta akkor zavar tényező tud lenni én ezt megértem,de annyire még sem lenne nekem az,mert én is tudok híú lenni.De ez miatt még sem kellene egy olyan embert elöknie magától úgy mond aki kedveli őt és ezt sokszor a tudtára is hozta és ő is az ensyémre,ez nyílván való és egyértelmű.

2012. nov. 22. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
figyelj, ha egy lánynak tetszik egy fiú, nem fog lemondani róla egy sz@ros fogszabályzó miatt. ez egy kifogás, de tényleg, nem volt bátorsága elmondani, hogy mégsem akar tőled semmit.
2012. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok, nem akarlak megsérteni, de ez egy kifogás volt. Én fogszabi nélkül is elég félénk vagyok, de tényleg, és mégis aki igazán tetszett azzal még így is hajlandó voltam beszélni :) És már az is feltűnő, hogy nem válaszol az üzeneteidre.
2012. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás, nekem is volt fogszabályzóm, én is kivoltam de meg lehet szokni. Nem akart megsérteni, ezért mondta ezt.
2012. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!