Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem bírom elviselni, hogy minden fiú hülye baseball sapkában rohangál meg a gatyájuk lent van már kb a földön és mellé flegma stílust nyomnak. Már kezd mindenki ilyen lenni. Elég gusztustalan ez a stílus és nekem pont nem jönnek be, de szerintem nem vagyok vele egyedül. Az a baj, hogy a kortársaimnak ezek a fiúk tetszenek meg el vannak szállva tőlük. Már én kezdem magam hülye érezni amiatt, hogy nekem nem.Olyan fiút is már alig találni aki nem hord 500 nyakláncot meg nem tetováltatja magát agyon 12 évesen. Meg nem igaz, hogy nem lehet felvenni egy normális nadrágot amiben nem a seggüket mutogatják, mint egy hímringyó . A másik meg a rózsaszín póló. Attól hányok a leginkább. Mi ők vattacukrok? Az ilyen fiúk szülei is nemtudom hol vannak ilyenkor. Ennyi a véleményem.

A kérdés igazából arra utalt, hogy nekem ők nem tetszenek és emiatt velem van-e gond?

Persze tisztelet a kivételnek :)


15/L


2012. nov. 24. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nyugi,nekem se tetszenek.De lehet rossz környéken laksz mert azért van olyan fiú aki normálisan ölztöködik.

Egyébként szerintem azt hiszik hogy ez a divat ,

De attól még hogy kint van az alsó gatyája ami szerintem is kiba*zott gáz attól még lehet normális jó fej és értelmes.

2012. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem a korosztályomat utálom, hanem azokat akik ilyenek. De az első mondatod után elég értelmetlenségeket írtál. Milyen 30 éves pasi ? Neked a jóval idősebből ez jött le? A helyzetemben a jóval több az 5 évtől kezdődik. Nem kell egyből 20 évre gondolni.

Neked meg attól lesz egyéniséged, hogy a V helyett W-t írsz ? Meg már a K betű sem divat?

2012. nov. 24. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor miért foglalkozol velük? :D

Közösítsd ki őket, legyél olyanokkal, akik nem ilyen nyomik! :)

Én TV-ben nem nézek ilyen x-faktorokat meg semmi szar műsort. Sportot szoktam, meg néha híradót... :)

Nem veled van a baj! :)


20f

2012. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!