Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik 25 évesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 25 évesen. Más férfinemű is érzi ezt? Pláne, hogy még sosem volt barátnőm

Figyelt kérdés
Egyszerűen amikor a tükörbe nézek, egy öreg, elhasznált arc néz vissza.És ez rosszabb lesz, ahogy öregszem.Elképzelhetetlen fájdalmat jelent visszagondolni a középiskolára.Most csak a munka,munka munka, és úgy érzem vége.Sokszor gondolok arra, hogy befejezem...Más is van így ezzel?Elmentek a szép évek.Vagy nem?
2012. nov. 24. 22:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Jahhh...
2012. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Majd 50évesen ráérsz ezen gondolkozni,nem ment még el semmi..
2012. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2012. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Nekem olyan ismerősöm van, akinek ez 22 évesen volt. Neki voltak női, csak az apukájának 22 évesen már családja volt, egzisztenciája, és úgy érezte, hogy ő el van késve evvel.

Most már vannak gyerekei, egzisztenciája, de szerintem nem neki való élet az, és nagyon sajnálom miatta. :)

2012. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Most komolyan, harmincasok.Nem temetlek titeket, de nektek mi szépet tartogat még az élet?Mi értelme van élni, amikor visszagondolok a középiskolára, amikor még nevettünk, voltak barátaim (megjegyzem olyan csóró voltam sokszor, hogy ennem nem volt mit, most meg rendesen keresek),istenem még az is megríkat, akiket nem kedveltem.Nézem a középsulisokat, 15 éveseket, és egyszerűen felkötném magam, csak félek a pokoltól.Nincs hova menekülni.Most tényleg, mit lehet csinálni, mi szép van 25 felett?Mi értelme van?
2012. nov. 24. 22:43
 6/37 A kérdező kommentje:
És mellesleg sajnálom a tőlem idősebbeket, szörnyülködöm, ha valakitól megkérdem hány éves, és azt mondja 30.Az mindjárt itt van...Még 30 és vége...
2012. nov. 24. 22:44
 7/37 anonim ***** válasza:
Ha tartalmasan kiélted volna magad,mindenben benne lettél volna,sok hülyeséget és miegymást megcsináltál volna,akkor most le lennél higgadva,és nem hiányozna a 20év alatti életkor.
2012. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
El vagy te tévedve.30 a legjobb életkor.
2012. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Neked valami komoly bajod lehet. Én annál jobban érzem magam, minél idősebb vagyok!

Pedig mikor gyerek voltam, mindig gyerek akartam maradni.

A gimis osztályom szar volt, és agyongyötörtem magam a tanulással. Nem sírom vissza.

2012. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Látod pont ez az...
2012. nov. 24. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!