Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik 25 évesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 25 évesen. Más férfinemű is érzi ezt? Pláne, hogy még sosem volt barátnőm

Figyelt kérdés
Egyszerűen amikor a tükörbe nézek, egy öreg, elhasznált arc néz vissza.És ez rosszabb lesz, ahogy öregszem.Elképzelhetetlen fájdalmat jelent visszagondolni a középiskolára.Most csak a munka,munka munka, és úgy érzem vége.Sokszor gondolok arra, hogy befejezem...Más is van így ezzel?Elmentek a szép évek.Vagy nem?
2012. nov. 24. 22:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Szerintem menj pszichológushoz, mert ez nagyon nem oké. 25 évesen basszus..még félig gyerek vagy.

Miért nincs barátnőd? Miért olyat dolgozol, amit unsz? Nincs semmi hobbid? Nem tud boldoggá tenni, ha elmész sétálni, beülsz egy kávézóba és csak úgy nézed az embereket?


Nekem 20 után kezdődött az élet, mikor bekerültem az egyetemre, az előtt SOHA nem buliztam, pasim se nagyon volt. Megvan mindennek az ideje, még a 70 éves nagyanyám is új ötleteken töri a fejét.

2012. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vonz hogy gyerekeim legyenek.Egy végzettséget persze kell szerezni, hogy ne kulimunkákat végezz, de én nem erre célzok.Hanem a csínytevésekre, magára a középiskolás, diák életérzésre, a közösségre, az összetartásra.Az a gond, hogy nem érzem jól magam a korosztályomban, tizenévesekkel haverkodnék még, miközben tudom, hogy egy öreg fa.sznak tartanának.Tudom, hogy kötöm az ebet a karóhoz, de jobb lenne mégis csak egy gyógyíthatatlan betegség már.Akkor a pokoltól sem kéne félni, mert a betegség megteszi helyettem.
2012. nov. 24. 23:10
 23/37 anonim ***** válasza:

Jajjj ez a baj ezzel a világgal! csak rinyálni tud az összes f*szi!


az öreg vagyok-at,meg simán hallom 30 évestől,de az, hogy 25 évesen mondasz ilyet,hát komolyan kiakadok :D



25 éves nő vagyok,dolgozok,takarítok,még mindig ugyanaz az életcélom(ami egy tök jelentéktelen dolognak tűnik),mint tizenévesen!


Nem vagyok azért kevesebb,mert 25 éves vagyok! Talán már kicsit kezdenek komolyan venni a körülöttem lévők! Érzem én is, hogy már sok mindent nem úgy gondolok,mint 10 éve. A legjobb és legeseménydúsabb korszak számomra 19-20 felett kezdődött el! És még most is tart,mert így akarom!Próbálom olyan irányba vinni a sorsom, hogy ne engedjem meg magamnak azt a luxust, hogy sírdogáljak a tükör előtt és sajnáltassam magam.

Szerencsére, sokszor annyi a dolgom, hogy nincs időm a problémáimra.Ebből pedig az következik, hogy nem is nagyon akadok ki.


Kérdező: adj hálát, hogy dolgozhatsz, hogy fiatal 25 éves vagy.Ne elégedetlenkedj. Hajrá kezdj el ismerkedni,meozdulj ki a 4 fal közül és kész.


Én ma lejártam a lábam például,de addig se itthon poshadtam :D

2012. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
De lányok ugye ti is elhajtanátok a p.csába, ha megtudnátok hogy 25 évesen is ekkora lúzer vagyok, hogy nem volt még barátnőm?
2012. nov. 24. 23:14
 25/37 anonim ***** válasza:
Ha még a szexben is abszolút tapasztalatlan vagy,neharagudj én speciel nem tudnék türelmes lenni...kivéve, ha annyira jól megy elsőre, hogy nem lehet észrevenni... volt már tapasztalatom nulla tapasztalatú sráccal és akkor még oké volt,de most már nem tudom elképzelni :/ pláne, hogy még úgy is nehéz egy új partnerrel, hogy mindketten tapasztaltak vagytok....
2012. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én nagyon boldog voltam mikor véget ért a "középiskolás korszak" mert onnantól kezdve vége lett a kényszernek. Engem csak az érdekel, hogy a munkámban mire haladok, mit tudok venni amit élvezhetek (egy darabig legalább is), és csak az érdekel, ha egyszer belém esz az avas, lebetegszem akkor mi lesz velem. A gyerek engem sem érdekel, nem szeretnék egyetlen egyet sem, és, hogy a nők mit gondolnak az sem foglalkoztat! De engem akkor sem, és most sem érdekel ez a "csínytevékenység", satöbbi.
2012. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

26


Mivel foglalkozol?

2012. nov. 24. 23:24
 28/37 anonim ***** válasza:
Hát azt bolond lennék nyíltan leírni! :) Ilyen, mondjuk vállalkozásféle.
2012. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Oké, ez is elég.Azt hittem te is valami ócska kulimunkát végzel
2012. nov. 24. 23:27
 30/37 anonim ***** válasza:
Kulimunkából nem lehet megélni! Ha ez becsődöl akkor azt a célt kell kitűzni, hogy meg kell próbálni kicsit továbbképződni, nyelvtudást fejleszteni és szerencsét próbálni valahol nyugaton.
2012. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!