Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik 25 évesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 25 évesen. Más férfinemű is érzi ezt? Pláne, hogy még sosem volt barátnőm

Figyelt kérdés
Egyszerűen amikor a tükörbe nézek, egy öreg, elhasznált arc néz vissza.És ez rosszabb lesz, ahogy öregszem.Elképzelhetetlen fájdalmat jelent visszagondolni a középiskolára.Most csak a munka,munka munka, és úgy érzem vége.Sokszor gondolok arra, hogy befejezem...Más is van így ezzel?Elmentek a szép évek.Vagy nem?
2012. nov. 24. 22:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Sz*r egyedül, ez tény, tudom mert én is rég egyedül vagyok. Nem tudom mi lehet az oka. Nem találom azt akivel jól érezném magam, akire nőként tudnék tekinteni.


Már ezer 1 dolgot kipróbáltam az életben, már semmi újra nem vágyom, csak egy társa.


25 vagyok én is.

2012. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nyolcadik!


Ha van türelmed, kérlek fejtsd ki miért?Rettentően érdekel, hogy mi szép van még ebben az életben, miután elballagtunk.

2012. nov. 24. 22:48
 13/37 anonim ***** válasza:
Speciel én is közel vagyok a 30-hoz és nem mondhatni, hogy tomboltam fiatalabb koromban, de nem hiányzik. Elvagyok!
2012. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy ilyen korban egy szórakozóhelyen már mint egy földönkivülire, úgy néznének rám
2012. nov. 24. 22:49
 15/37 anonim ***** válasza:
Hát ne tinidiszkóba menj, amúgy meg ne izgasson, ki hogy néz!:)
2012. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a szórakozóhellyel?
2012. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Az általam visszavágyott időkben (középiskolában) érezni magam.Ezt a kérdést nem azért tettem fel, hogy pátyolgassák a lelkecskémet.Tényleg érdekel, elsősorban 30-on túliak tapasztalata.Érdekel, szeretnek-e élni, vagy ők is mostmár a kaszást várják?
2012. nov. 24. 22:55
 18/37 anonim ***** válasza:
Hát én nem vágyom vissza a középiskolás időkre! Még ha tudom, hogy ahogy öregszem annál rosszabb lesz, de akkor sem.
2012. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Elmondom milyen jó dolgok vannak az életben 18 után:


- először élvezed a szabadságot, hogy végre nem felügyelnek a szülők és azt csinálsz, amit akarsz


- kipróbálsz sportokat, csajokat, egyéb szórakozási lehetőségeket


- utazgatsz


- lediplomázol (vagy szakmát szerzel) és utána annak örülsz, hogy meg tudod teremteni az egzisztenciát a családnak és alkalmas vagy gyereket vállalni


- gyerekeket csinálsz és örülsz az ő örömüknek illetve annak, hogy taníthatod őket meg h tisztára hasonlítanak rád...


- öregszel és látod, hogy a gyerekeid felnőnek és saját életet kezdenek


- örülsz, hogy nyugdíjba mehetsz és már nem kell dolgoznod


- örülsz, hogy láthatod az unokáidat játszani és h nem vagy még lerobbanva teljesen fizikailag


- örülsz, hogy sokat éltél


Röviden ennyi, de lehet sokmindennek örülni, kezdve a reggeli kakaótól, a meleg zuhanyon át a puha ágyig mindennek...

2012. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

utolsó,

én 27 vagyok, és egyiket sem pipálhatom ki a listádon.

én minek örüljek?

marad nekem a reggeli kakaó és a melegvíz öröme?

2012. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!