Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánik 25 évesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 25 évesen. Más férfinemű is érzi ezt? Pláne, hogy még sosem volt barátnőm

Figyelt kérdés
Egyszerűen amikor a tükörbe nézek, egy öreg, elhasznált arc néz vissza.És ez rosszabb lesz, ahogy öregszem.Elképzelhetetlen fájdalmat jelent visszagondolni a középiskolára.Most csak a munka,munka munka, és úgy érzem vége.Sokszor gondolok arra, hogy befejezem...Más is van így ezzel?Elmentek a szép évek.Vagy nem?
2012. nov. 24. 22:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
néha rám is rá jön a para, de tudom hogy hülyeség! most jön csak a lényeg. szar a munkád mi? szerintem a pénzen múlik minden. elképzelni nem tudod, de talán senki sem tudja mennyi csodálatos dolog van a világon. mennyi gyönyör hely, szép ruhák nagy autók, rengeteg jó csaj, buli, pia, drogok. fekete lányok, indiai lányok, thai lányok, japán csajok, arab lányok, bazzz és azt mondod szar az élet? Ang Kor Wat romjai meg ami kell :) kicsit pozitívabban kellene hozzáállni a dolgokhoz. amúgy szerencsére én csak jóképűbb leszek :D a férfiaknál már csak ez van!
2012. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Felsőfokon beszélek egy világnyelvet, pont hogy nyugaton vagyok 4 éve.Tudom, hogy szánalmas vagyok, de ezért irtam hogy nincsenek anyagi gondjaim.Nem is a pénzről van szó, magasról lesz.rom.Erről az értelmetlenségről.Mert itt sem szeretik a külföldit.Hazamenni?És igen, a szutykot takarítom...

2012. nov. 24. 23:36
 33/37 anonim ***** válasza:

Találj valamit,ami kellőképpen lefoglal a munkán kívül.Ha nem fáradsz le agyilag és testileg,akkor jön az, hogy jódolgában az ember elkezd agyalni és a végén rájön, hogy talán kimaradt dolgokból,hogy boldogtalan, hogy semminek nincs értelme,hisz azért dolgozunk, hogy együnk és azért eszünk, hogy dolgozni tudjunk.

Meg kell találni azokat a dolgokat, amiket a kötelességeinken túl, el tudunk úgy végezni, hogy jobb kedvünk legyen.Amivel fejlődni tudunk,jólérezzük magunkat,és ezáltal hasznos is.

Sz*rügy, ha te nem látsz erre lehetőséget, mert úgy érzed kevés vagy hozzá, vagy nincs hozzá kedved,sem energiád. Az önmagunkba vetett hit az, amely előrébb visz. Ha el tudod kicsit magad szánni arra, hogy megerősödj, hogy tényleg el tudd hinni, hogy te is értékes vagy,akkor nem fogsz ilyeneken agyalni. Lehetne ez is egy cél. Hogy jobb emberré akarsz válni.

Sokan tapasztalják a boldogságot, számos terület ad erre lehetőséget. Van aki attól érzi magát boldognak, hogy reggel bekapcsolja a kávéfőzőt és a magnót és szeretettel tud mosolyogni a tükörben megjelenő arcra! Hidd el, meg lehet csinálni! Nem azon kell morfondírozni, hogy mások milyenek, hogy nekik mi sikerül, mitől jobbak.Én azt mondom, minden hülyének sikerül,akkor nekem miért ne sikerülhetne?!

2012. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

kezdj el komolyan testépíteni, hidd el hatalmas motiváló erő :O

jah aztán ott a PUA világ, keress rá hasznos, persze önmagába semmit sem ér! Kell hozzá önbizalom amit Brian Tracy Phoenix szzemináriumából nyerhetsz! Ne add fel az életed... ha nekem sikerült neked is fog! meg ha nem érzed jól amgad külföldön menj haza baz :D ennyit nem ér a meló...

f19

2012. nov. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetedet. Én 26 évesen vagyok így. Eddig kb. mindenben sikerem volt, de valahogy annyira rossz az élet, mert nekem sem volt még sohasem csajom, mert rosszul nézek ki. Önmagában pedig sem a munka, sem a sport, sem a hobbi semmit sem ér, csak akkor ha van melletted egy társ. Sajnos én ezt még nem tudtam megtapasztalni, szóval én is inkább a halált várom, akkor legalább nem lennék ilyen magányos.
2012. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Utolsó


Mivel foglalkozol?

2012. nov. 25. 17:30
 37/37 anonim ***** válasza:
Testépítés, PUA? Na ne nevettess... A problémát fejben kell helyrekarni.
2012. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!