Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 év közötti lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti lányok! Számít, hogy egy pasinak milyen élete van?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy milyen über f.sza életstílusa van, meg hű, de menő, nagy státuszú munkája van, meg, hogy jó nagy kiterjedt baráti köre van. kalandos élete stb...
2012. nov. 26. 09:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Számít.
2012. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Persze hogy számítt..a legtöbb nő izgatónak találja az ilyen férfit.Még a könyv moj könyvtáros csajok is.
2012. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ennél azért kicsit bővebb kifejtésre számítottam. :)


Vagyis egy csávónak, akinek kevés barátja van, nem keres sokat, nincs tekintélye a munkájának, kevés hobbija van, be kell osztania a pénzt, az csak remete életet élhet?

2012. nov. 26. 09:58
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

vagy érje be egy hozzá hasonló kaliberű nővel:)


amúgy csak a pénz számít:D

ha zsíros állásod van, akkor már király vagy:)

2012. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

ma 09:58


Figyelj kérdező.Az hogy remete életet élsz az csak is rajtad műllik,sok olyan dolog van amihez nem kell sok pénz pl egy hobbi.Mondjuk a hegymászáshoz vagy pl a túra bringázáshoz nem kell sok pénz.Vagy mondjuk a táncoláshoz.Ez is egy hobbi nem igaz?Vagy ha többet akarsz keresni akkor tegyél érte hogy jobban fízető munkád legyen.Járjál el többet emberek közé,szerintem az ismerkedéshez nem kell olyan sok pénz.

2012. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
A baj azzal van hogy te rosszul keresek már egy lúzernak érzed magad,csak a legtöbb embernek azért hogy több pénze legyen meg kell dolgozni.Emberekkel ismrkedni és kapcsolatokat kiépítani,találni egy hobbit,többet eljárni emberek közé.Ehhhez nem kell olyan nagy pénz.Ha te elkönyvelted magad egy lúzernak azért mert éppen nem jó a fízetésed akkor az is maradsz.Azt azért ne felejtsd el hogy a legtöbb ember a nulláról kezdi és sok munkával lesz töb pénze és jobb állása.Tenni kell érte és nem csak nyavajogni.
2012. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen, számít. Minden nő olyan férfit keres aki mellett anyagilag és érzelmileg is biztonságban érezheti magát és a leendő családját. Szerintem ez ösztönös. 20 év alatt még nem számítanak az ilyesmik.
2012. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ma 09:58

Bővebben:

Én nem dolgozom, jelenleg egy hobbim van, egész nap pecázok, na és(?)...

A "remete élet" is egy életstílus!

Van Nő akinek tetszik, az elérhetetlenség! ;)

2012. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Nekem éppen az számít, hogy ne olyan legyen, mint amilyet leírtál :)

29/N

2012. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
mármint a menő munkára, kiterjedt baráti körre, kalandos életre gondoltam, utolsó vagyok
2012. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!