Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem volt bunkósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt bunkóság a részéről?

Figyelt kérdés
ha érdekel dobj egy üzit,és leírom:)
2012. nov. 27. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kuldheted:)
2012. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

miért nem írod le egyszer ahelyett, hogy levelenként mindenkinek leírod?

am ha már annyira titokzatoskodni akarsz egy olyan oldaon, ahol kérdéseket tesznek fel, hát akkor éni s kérek egy üzit:D

2012. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mert nem vagyok kíváncsi a trollkodókra akik egyből hülyeségekkel jönnének,stb. dobsz egy üzit?:D
2012. nov. 27. 22:18
 14/18 anonim ***** válasza:
kuldheted :)
2012. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Miért kell általánosítani? Tudod a gondolkodásnak, azon belül is a logikai gondolkodásnak az egyik formája a következtetés, aminek az az eredménye, hogy logikus eredményre jutunk. Ez kétféleképpen történhet, induktív és deduktív módon. A deduktív gondolkodás azt jelenti, hogy az általánosból következtetek az egyedire, az induktív pedig azt, hogy az egyediből az általánosra. A hatásossága igazából abban rejlik, hogy mekkora volt a mintavételi bázis.

Én mindkettő módot felhasználtam, így jutottam arra, hogy valószínű, hogy csak felfújod a dolgokat. A mintavételi bázis elég nagy volt, évek óta járok erre az oldalra, és már majdnem eljutottam odáig, hogy semmin nem lepődök meg. Na de a lényeg, hogy a sok kis egyediből eljutottam egy általános következtetésre. És ezt az általános következtetést ráhúztam az egyedire, vagyis konkrétan a te kérdésedre.

Szóval ezért kell általánosítani. Mert a gondolkodásnak egy igen hasznos formája.

2012. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jöhet
2012. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
No, lökd!
2012. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lifeishard ***** válasza:
15-ös, kemény vagy. :)
2012. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!