Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kéne adnom az igényeimből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kéne adnom az igényeimből?

Figyelt kérdés

Belsőre szerintem oké vagyok,a külsőm nem ronda,de nem is egy szépség.Volt már olyan pasim,hogy nem is gondoltam volna,hogy ilyen külsővel megszerezhetem.De valahogy nem tetszem senkinek,főleg azoknak nem,akik nekem tetszenek.Vagyis inkább csak azoknak tetszem,akik nekem nem,viszont nem akarok olyannal kapcsolatot,aki nem is tetszik:(

(nyílván a belső a fontosabb nekem is,csak nem jutok el a belső megismeréséig,mert a külső nem fog meg)

Várjak hátha jön megint egy olyan jóképű pasi,akinek hátha én is tetszem,vagy adjam lejjebb az igényeimet külsőségek terén?


2012. nov. 29. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Heló "haver"!

Fiatal vagy még neki keseredni, sok minden fog még jönni ez életedben, hidd el!

;)

Sok boldogságot kívánok Neked! :)

2012. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem neked írtam az előzőt,bocsi,hogy úgy tűnt.

Az előtted lévőnek szántam,aki szerint bonyolult p*csa vagyok.

Egyébként köszi:)

2012. nov. 29. 22:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Sose azt nézd, a bonyolult p*csák, a legjobbak egyike!
2012. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást:)
2012. nov. 29. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!